Nostradamus przewidział pożar w katedrze Notre Dame!

Słynny jasnowidz wiedział, co wydarzy się 15 kwietnia 2019 roku.
Nostradamus przewidział pożar w katedrze Notre Dame!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/amazingadventure.s/)
16.04.2019

Przerażający widok płonącej katedry Notre Dame sparaliżował wczoraj cały świat. Monumentalna budowla stanęła w płomieniach o 17:50 czasu paryskiego. Jeden z najważniejszych symboli Paryża udało się ugasić dopiero po wielogodzinnej walce strażaków, którzy podali, że struktura budowli i fasada zachodnia zostały ocalone. Obraz wszystkich zniszczeń robi jednak wyjątkowo przygnębiające wrażenie.

Zobacz także: Powstało pierwsze zdjęcie CZARNEJ DZIURY w historii! Robi wrażenie

Jak podaje serwis www.jessicaadams.com, pożar w Notre Dame przewidział podobno… Nostradamus. 500 lat temu w jednym z pism francuskiego astrologa pojawiła się przepowiednia dotycząca 15 kwietnia 2019 roku.

Głowa Barana, Jowisza i Saturna,
Bóg wieczny, jakich zmian można się spodziewać?
Po długim stuleciu powróci zło
Francja i Włochy, jakie emocje przeżyjesz?

- Jest to oryginalna przepowiednia Nostradamusa w języku francuskim i angielskim, ze wskazówkami astrologicznymi, które wskazują na poniedziałek 15 kwietnia 2019 r. Zadziwiające jest jego użycie słowa „emocje”, które jest dokładnym słowem używanym na Twitterze przez francuskiego prezydenta Emmanuela Macrona: „Notre-Dame stanęła w płomieniach. Emocje całego narodu. Jestem myślami z katolikami i wszystkimi Francuzami. Podobnie jak wszyscy obywatele, jestem smutny widząc, jak ta część nas płonie” – podaje serwis www.jessicaadams.com i dodaje: - W drugim wierszu pojawia się imię prezydenta Macrona - Emmanuel - które odnosi się do Boga.

Na datę 15 kwietnia 2019 roku wskazuje z kolei pierwszy wers z przepowiedni Nostradamusa. Słońce znajduje się bowiem obecnie w znaku Barana.

Co o tym wszystkim sądzicie? Naciągana teoria czy coś w niej jest?

Te zodiakalne związki nie mają szansy na wspólną przyszłość. Nie przetrwają dłużej niż pół roku (CZĘŚĆ 1)
Te zodiakalne związki nie mają szansy na wspólną przyszłość. Nie przetrwają dłużej niż pół roku (CZĘŚĆ 1) - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 4.2 / 5
gość (Ocena: 5) 18.04.2019 13:17
gość napisal niby przepowiednie 500 lat temi i do konca swiata beda kazde dopasowywac do wydarzeń. Ja też moge napisac stek bzdur, ktore beda pasowac do wydarzen dziejacych sie na przestrzeni wiekow. smiechu warte
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.04.2019 19:13
Nie chce mi się tego czytać - ale o ile dobrze pamiętam, to zapowiedział koniec świata na 2000 rok. Tak więc sorry ziomuś, ale twoje przepowiednie są już poniewczasie. A Notre Dame bardzo szkoda, fakt.
odpowiedz
Turysta (Ocena: 1) 17.04.2019 09:02
Nie ,nie przewidzial i NIE ma tu ZADNEJ daty i przypominam wam matoly ,ktorzy lubujecie sie w horoskopach,ze kazdy znak obejmuje caly miesiac a wiec NIE jeden,konkretny dzien.Poza tym oprocz pytania o emeocje ,nie ma tu zadnej tresci.Coo wiecej,NIE istnieje to ,co przytaczacie.Powstalo mnostwo falszywek pisanych przez chcacych zaistneic kretynow i teraz nikt juz nie wie,co naprawdew czyta.W muzeum Nostradamusa w Salon de Provence mozna sobie samemu sprawdzic,jakie brednie publikuja media.I jeszcze jedno: NIE ma zadnych wrozek,prorokow,jasnowidzow.To wszystko tylko bezczelne cwaniactwo,zerujace na ludzkich strachach.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.04.2019 20:29
Naciągane bzdury i wykorzystanie tragedii do sensacji.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.04.2019 16:50
przewidział czy nie przewidział, ten pożar to straszna tragedia :(
odpowiedz

Polecane dla Ciebie