Przez 2 dni miał nieustającą erekcję. Skończyło się to dla niego tragicznie

Mężczyzna trafił do szpitala, ale tam jego stan tylko się pogorszył.
Przez 2 dni miał nieustającą erekcję. Skończyło się to dla niego tragicznie
Fot. iStock
05.04.2019

Problemy z erekcją to dla większości mężczyzn temat tabu. Żaden facet nie chce przyznać się do tego, że czasami nie jest w stanie stanąć na wysokości zadania i traktuje to jako ujmę na swojej męskości. Niektórzy mężczyźni są zdesperowani do tego stopnia, że sięgają po specjalne substancje, które mają za zadanie zniwelować ten problem. Czasami jednak działanie tych leków jest na tyle silne, że mężczyźni zdecydowanie woleliby cofnąć czas i nigdy ich nie zażyć. 

Zobacz również: 7 podłych tekstów, których NIE MOŻESZ powiedzieć, kiedy on ma problemy z erekcją
52-letni mężczyzna pochodzący z Indii zgłosił się do szpitala, ponieważ nie był w stanie pozbyć się “bolesnej i długotrwałej” erekcji. Taka przypadłość w medycynie jest znana jako priapizm – to długotrwały, bolesny wzwód członka, niezwiązany z podnieceniem lub pobudzeniem seksualnym. W przypadku mężczyzny erekcja utrzymywała się ponad 48 godzin. Nie wiadomo, co wywołało priapizm u 52-latka, ponieważ mężczyzna tego nie zdradził. Z danych zebranych przez brytyjską organizację National Health Service wynika, że ta przypadłość może wynikać z niedokrwistości sierpowatokrwinkowej albo być konsekwencją przyjmowania nielegalnych substancji wywołującej erekcję albo leków o podobnym działaniu, do których zalicza się m.in. Viagra. 

Fot. iStock

Lekarze wykonali drenaż penisa pacjenta oraz założyli mu cewnik moczowy oraz opatrunek uciskowy. Niestety następnego dnia stan mężczyzny jeszcze bardziej się pogorszył. Jego żołądź, czyli główka penisa, zaczęła czernieć. “Usunęliśmy cewnik moczowy, ale następnego dnia żołądź u pacjenta stawała się coraz czarniejsza” - wyjaśniał w rozmowie z mediami dr Saqib Mehdi, który zajmował się leczeniem mężczyzny.  

Okazało się, że w wyniku założenia zbyt ciasnego opatrunku oraz cewnika w penis pacjenta wdała się gangrena, czyli nieodwracalna martwica tkanki. Lekarze nie mieli innego wyjścia - musieli amputować mężczyźnie czubek penisa. Na szczęście zabieg przeszedł pomyślnie i 48 godzin później mężczyzna został wypisany do domu. W rozmowie z mediami lekarze zdradzili, że jego rekonwalescencja przebiega prawidłowo. 

Zobacz również: Twój partner stroni od seksu? Oto możliwe powody! (PLUS lista rzeczy, które obrzydzają kobiety)

Polecane wideo

W Internecie wyglądają jak boginie. Do momentu, kiedy zmyją makijaż
W Internecie wyglądają jak boginie. Do momentu, kiedy zmyją makijaż - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 06.04.2019 00:06
Choojowe wieści choojowej treści xD
odpowiedz
Etia (Ocena: 5) 05.04.2019 21:49
Dlatego w pierwszej kolejności raczej warto sięgnąć po zupełnie naturalny preparaty. Mojemu facetowi pomogły tabletki Last Longer - bierze je już od jakiegoś czasu.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.04.2019 21:39
Choojowy news 😃
odpowiedz

Polecane dla Ciebie