Nad Polską pojawiło się UFO? Widziało je ponad 80 świadków… (Mamy nagranie)

Mieszkańcy północnego Mazowsza od kilku tygodni obserwują nietypowe zjawiska na niebie.
Nad Polską pojawiło się UFO? Widziało je ponad 80 świadków… (Mamy nagranie)
Fot. YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=f7uytgfx-bo)
22.03.2019

Obce cywilizacje od lat fascynują badaczy z całego świata. Czy na innych planetach życie rozwinięte jest tak samo, jak na Ziemi? Czy ufoludki podróżują w statkach kosmicznych i faktycznie starają się nawiązać z nami kontakt? Te i inne pytania spędzają sen z powiek nie tylko naukowcom, ale także zwykłym ludziom. Zwłaszcza wtedy, gdy na niebie pojawiają się nietypowe zjawiska, których nie da się wytłumaczyć racjonalnie.

Zobacz także: Personel chciał wyrzucić ją z samolotu. Powodem był „nieprzyzwoity” strój

Ostatnio tego typu widoki mogli obserwować mieszkańcy północnego Mazowsza. - Do badaczy UFO zgłosiło się już ponad 80 świadków. Ich relacje są spisywane, a na mapę nanoszone są kolejne miejsca obserwacji. Świadkowie przekonują, że światła na pewno nie są wojskowymi flarami z samolotów – relacjonuje radiozet.pl.

Co dokładnie mogli zaobserwować na niebie mieszkańcy północnego Mazowsza? Pomarańczowe światła, które pojawiają się w całkowitej ciszy i bez charakterystycznych dla rac dymów. Świetlne plamy poruszają się w poziomie i nie opadają w kierunku ziemi.

- Zjawisko ma charakter masowy i powtarzalny. Musimy zapytać władz o to, co się dzieje - komentuje znany badacz UFO Janusz Zagórski.

Zobaczcie nagranie. Jak myślicie, to rzeczywiście kosmici?

 

Poznaj swój słowiański znak zodiaku
Poznaj swój słowiański znak zodiaku - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 4 / 5
nie wierzę w ufo (Ocena: 5) 22.03.2019 22:43
podobnego rodzaju światła widziałam kilkanaście lat temu na niebie, mieszkam na Mazurach. byli ze mną rodzice i sąsiedzi, wszyscy to widzieliśmy przez około pół godziny. do dziś nie wiem co to było.
odpowiedz
Maksi (Ocena: 1) 22.03.2019 11:44
bezczelni szmaciarze z Plotka zajeli sie teraz UFO.To mowi juz wszystko,prawda ??Zadna praca nie hanbi ,ale kasa jednak czasem cuchnie.tak jak wasza strona
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.03.2019 09:26
To jest samolot na przeciwmgielnych...
odpowiedz
SAJGON (Ocena: 5) 22.03.2019 05:52
No jeżeli jest jakiś nakrecony film , to musi to być prowda, prowda ? No jeżeli to jest rzeczywiście prowda , to najpewniej czarty chcą porwać LKurdupla Cysorza Pana Waszego rozmodleńcy wszeteczni ! Jeżeli to jest prowda , to czarci przylecieli zabrać wszystkich polskich, czarnych sutannowych pedofilii ! A tak na serio , gdyby nawet wyższa inteligencja tu była , to nie zadawałaby się z takimi ziemskimi dzikusami i robiliby to nader dyskretnie ! Już od dawna ludziska Wasze geny są zmanipulowane przez ET ! Prowadzą na Was doświadczenia już od okresu hominidów !!!!!!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie