Personel chciał wyrzucić ją z samolotu. Powodem był „nieprzyzwoity” strój

Dziewczynę próbowało usunąć aż czterech stewardów.
Personel chciał wyrzucić ją z samolotu. Powodem był „nieprzyzwoity” strój
Fot. Twitter.com (https://twitter.com/emroseoconnor)
15.03.2019

W dobie poprawności politycznej bardzo trudno nawigować przez życie tak, aby nikogo nie urazić. Dziś właściwie wszystko może zgorszyć drugą osobę - język, w którym mówimy, wyznawane poglądy, a nawet strój. Czasami poprawność polityczna przyjmuje wręcz absurdalne rozmiary. 

Zobaczy również: Wyrzucili ją z siłowni za WULGARNY strój. Miała „rozpraszać ćwiczących mężczyzn”

Ostatnio jej ofiarą padła 21-letnia Emily O’Connor, która prawie została wyrzucona z pokładu samolotu. Wszystko z powodu “wulgarnego” stroju. Dziewczyna opisała całą sytuację w mediach społecznościowych. 

Leciałam z Birmingham na Teneryfę, a personel linii lotniczych Thomas Cook powiedział, że wyrzuci mnie z samolotu, jeśli się “nie zakryję”, ponieważ “wywołuję zgorszenie”, a mój strój jest “nieodpowiedni”. Aż czterech członków załogi próbowało usunąć mój bagaż z samolotu. 

21-latka bez problemu przeszła odprawę paszportową na lotnisku, ale gdy wchodziła na pokład samolotu usłyszała, że musi się okryć. Dziewczyna relacjonowała, że aż czterech członków załogi groziło, że usunie ją z maszyny, jeśli nie założy na siebie kurtkiEmily nie zamierzała się ugiąć pod tymi groźbami i głośno spytała, czy jej strój przeszkadza komuś z pasażerów - nikt się nie odezwał. Mimo to jeden ze stewardów próbował siłą odebrać dziewczynie jej walizkę i usunąć ją z samolotu. W tym momencie jeden ze współpasażerów krzyknął pod adresem 21-latki: “Zamknij się, żałosna kobieto. Załóż tę p... kurtkę”. Personel w ogóle nie zareagował na te obelgi. Ostatecznie Emily nie została wyrzucona z samolotu, ponieważ okrycia użyczyła jej kuzynka siedząca w przedniej części maszyny. “[Personel pokładowy - przyp. red.] stał nade mną, dopóki nie założyłam na siebie kurtki. Całą sytuację komentowano przez głośniki. Byłam zdenerwowana i roztrzęsiona” - relacjonowała Emily na Twitterze 

Zdecydowana większość internautów stanęła po stronie dziewczyny. Część z nich stwierdziła nawet, że więcej nie wybiorą na swojego przewoźnika linii Thomas Cook. “Co roku lecieliśmy na letnie wakacje tymi liniami. W tym roku tego nie zrobimy. Taka sytuacja mogła się przydarzyć mojej pasierbicy” - skomentował jeden z internautów.  Przedstawiciele linii Thomas Cook zabrali głos w dyskusji i przeprosili za incydent. “Przykro nam, że Pani O’Connor się zdenerwowała. To jasne, że mogliśmy lepiej załatwić tę sytuację. Tak jak większość linii lotniczych, my także stosujemy wewnętrzną politykę dotyczącą ubioru. Dotyczy ona w równym stopniu mężczyzn i kobiet w każdym przedziale wiekowym, bez dyskryminacji. Nasze załogi stoją przed trudnym zadaniem egzekwowania tej polityki i nie zawsze działają poprawnie” - tłumaczył przedstawiciel linii Thomas Cook w rozmowie z mediami. 

A wy po której stronie stajecie w tym sporze? Czy dziewczyna wybrała odpowiedni strój na podróż czy linie lotnicze zachowały się wobec niej niewłaściwie? 

Zobacz również: 19-latka wyrzucona z centrum handlowego za WULGARNY strój. Pokazała zdjęcia

Polecane wideo

Pokazali romantyczną randkę w łazience. Teraz wszyscy się z nich śmieją
Pokazali romantyczną randkę w łazience. Teraz wszyscy się z nich śmieją - zdjęcie 1
Komentarze (25)
Ocena: 4.84 / 5
gość (Ocena: 5) 31.08.2019 20:36
Jak głupia gówniara nie potrafi się przyzwoicie ubrać, to niech zap****la na Teneryfę kajakiem albo pontonem. Nie potrafi docenić dobrodziejstwa wynalazku jakim jest samolot ani docenić jego załogi - sorry Winnetou, nie ma latania!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.03.2019 15:44
A zaraz będzie, ktoś mnie zgwałcił w samolocie. Dlaczego?
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 1) 16.03.2019 08:08
Jestem kobietą i nie wiem skąd u młodych dziewczyn ta tendencja do noszenia samych staników po ulicach.nie wyobrażam sobie jakoś faceta który by wsiadł na pokład samolotu w slipach.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.03.2019 07:41
Moim zdaniem powinna coś na siebie narzucić. Żyjemy w wolnym świecie ale to nie oznacza, że można chodzić roznegliżowanym gdzie się chce. Od tego jest plaża itp. Mi osobiście to nie przeszkadza ale zapewne niektórzy czują niesmak. Wyobraźcie sobie jakby jakiś facet wlazł na pokład bez koszulki, raczej nie wyglądało by to za ciekawie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.03.2019 22:32
Samolot to nie plaża, tylko środek transportu. Masz w dupie innych pasażerów to wypad. Rozum trzeba mieć. Egoistka.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie