Teściowa jest wściekła na młodą parę. Wszystko z powodu miejsca, które wyznaczyli jej przy weselnym stole

Kobieta twierdzi, że ma pełne prawo być wściekła.
Teściowa jest wściekła na młodą parę. Wszystko z powodu miejsca, które wyznaczyli jej przy weselnym stole
Fot. Unsplash
09.01.2019

Relacje z teściową potrafią być naprawdę problematyczne, i to jeszcze związek młodych zostanie prawnie zalegalizowany. Bywa, że nawet przed ślubem ukochana syna i jego matka nie są w stanie się ze sobą dogadać i niestety nie pomaga tu fakt, że obie panie darzą uczuciem tego samego mężczyznę.  

Zobacz również: „Przyszła teściowa przypadkiem wysłała mi SMS-a, w którym zdradziła, co naprawdę myśli o mojej rodzinie!”

Podejrzewamy, że poniższa historia nie przyczyni się do polepszenia stosunków między teściową a parą młodą. W dzień swojego ślubu młodzi zgotowali kobiecie wyjątkowo niemiłą dla niej niespodziankę. Przy planowaniu miejsc przy weselnym stole usadzili mamę pana młodego obok... jej byłego męża. Gdy kobieta się o tym dowiedziała, wpadła w prawdziwy szał. Trzeba przyznać, że sytuacja jest naprawdę przeciwna – zamiast siedzieć koło swojego drugiego męża, z którym matka pana młodego jest w związku od 20 lat, ma zająć miejsce obok swojego eks, z którym rozwiodła się 23 lata temu. W dodatku byli małżonkowie nie rozmawiali ze sobą od ponad 15 lat, a świadkami ich ostatniego spotkania byli funkcjonariusze policji.  

Kobieta wyjaśniła też, że to jej drugi mąż latami wychowywał trójkę dzieci z jej pierwszego małżeństwa. “Zawsze traktował dzieci jak swoje własne, zapewniał im wszystko, czego potrzebowały i czego pragnęły. Mój były mąż nawet nie utrzymywał z nimi kontaktu, mimo że mieszka 20 minut dalej. Mój eks nigdy nie przyłożył ręki do ich utrzymania, nie przychodził na wizyty, a któregoś razu powiedział mojemu mężowi, że może legalnie adoptować dzieci, bo on nie chce dłużej być odpowiedzialny za jakiekolwiek wydatki z nimi związane. Szczerze mówiąc ulżyło mi, gdy mój były nie chciał utrzymywać kontaktu z dziećmi, chociaż nigdy mu tego nie utrudniałam, a powinnam. Dopóki syn nie skończył 18 lat praktycznie nie miał kontaktu z ojcem. Gdy stał się pełnoletni mój były mąż zaczął czasami zabierać go na piwo. Teraz ich relacja jest średnia”. 

Fot. Unsplash.com

Kobieta wyznała, że czuje się niesamowicie zraniona z powodu, że jej obecny mąż został posadzony przy stole z dalszymi krewnymi, podczas gdy jej eks zajmie honorowe miejsce u szczytu stołu obok pary młodej. Jej zdaniem ta wiadomość bardzo zaboli jej ukochanego i nie potrafi wyznać mu prawdy o zbliżającym się weselu syna. “Wiem, że będzie w szoku i poczuje się skrzywdzony. Zawsze mieli naprawdę świetną relację” - powiedziała. Dodała też, że próbowała porozmawiać na ten temat z synem, ale nie chciał słuchać jej argumentów, bo zależy mu na “podtrzymaniu tradycji”. Decyzja pana młodego nie spodobała się także jego siostrze, która teraz się do niego nie odzywa. “Wiem, że to ich wesele i nie mogę nic zrobić. Ale nie chcę siedzieć z dala od mojego ukochanego męża, a obok mężczyzny, który latami zmieniał moje życie w piekło - wyjaśniła matka pana młodego. 

Czy waszym zdaniem pan młody zachował się nietaktownie i niewdzięcznie wobec ojczyma, który go wychował i postawił swoją matkę w niekomfortowej sytuacji? A może miejsce na weselu nie ma wcale aż takiego znaczenia? 

Zobacz również: ROZPŁAKAŁA SIĘ, kiedy przydzielono jej miejsce przy weselnym stole. Zobacz, gdzie musiała usiąść!

 

 

Polecane wideo

Najcudowniejsza suknia ślubna, jaką kiedykolwiek zobaczysz
Najcudowniejsza suknia ślubna, jaką kiedykolwiek zobaczysz - zdjęcie 1
Komentarze (8)
Ocena: 4.13 / 5
gość (Ocena: 2) 10.01.2019 17:23
Chcą mieć obok RODZICÓW, więc w czym problem?
zobacz odpowiedzi (1)
Ptaszek (Ocena: 5) 10.01.2019 16:20
Bardzo i to bardzo nie ładnie postapila Pani młoda brak szacunku dla przyszlej teściowej w takim dniu to przyszlosc małzenska krótka Kultury .Kultury mlode pokolenie
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 10.01.2019 09:31
Przykład z mojego wesela. Z jednej i drugiej strony rodzice rozwiedzeni (bez obecnych partnerów). Więc z nami przy stole siedzieli świadkowie. Natomiast sadzając rodziców jedni siedzieli osobno, bo takie było ich życzenie, a drudzy - jedno chciało siedzieć osobno, a drugie razem. Drugie ważniejsze, bo to mamusia więc tak siedli. Efekt? Przez 1h nikt przy stole się nie odezwał. Wszyscy byli zażenowani (mamusia stwierdziła, że to wina byłego). Skończyło się tym, że musieliśmy ich przesadzać.... Ale mamusia grzmiała, rodzice muszą siedzieć razem! To siedziała :) Teraz szykuje się drugie wesele, gdzie jej były będzie z nową żoną która zniszczyła ich małżeństwo. I co? Dalej twierdzi, że rodzice muszą siedzieć razem? hihi..
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.01.2019 14:55
Pod atykułem o przyjaciółkach i Avonie napisałam, że to natrętna reklama kiepskiej firmy, to teraz Pap.il.ot zablokował możliwość dodawania tam komentarzy :D. Zrozumcie, że ta marka skończyła się już dawno, w latach 90' i początkiem 00' mieli naprawdę dobre kosmetyki i cudowne perfumy (Cashbash, Extraordinary, dawne Rare Gold czy Far Away), ale teraz to dramat.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie