Jej „drobna prośba” z okazji Świąt rozwścieczyła rodzinę i zniesmaczyła internautów

Nie wiadomo, czy śmiać się czy płakać...
Jej „drobna prośba” z okazji Świąt rozwścieczyła rodzinę i zniesmaczyła internautów
Fot. iStock
24.12.2018

Święta Bożego Narodzenia to najbardziej rodzinny czas w całym roku. Wiele osób przemierza setki kilometrów i spędza długie godziny w środkach transportu tylko po to, żeby w wigilijny wieczór usiąść do wspólnego stołu z dawno niewidzianą rodziną i bliskimi, oraz złożyć sobie świąteczne życzenia. Gdy mamy z kim spędzać Święta, wszystko inne tak naprawdę schodzi na inny plan. 

Zobacz również: Dostała prezent z okazji firmowych mikołajek. Sprawdziła jego cenę i wpadła w szał

Niestety nie wszyscy wychodzą z tego założenia i zamiast zadbać o miłą, rodzinną atmosferę skupiają się na nieistotnych rzeczach i wprowadzają napięcie oraz niepotrzebną frustrację. Ostatnio w Sieci oberwało się pewnej kobiecie, która postanowiła podzielić się z internautami treścią swojej prośby związanej ze Świętami. Autorka wpisu ewidentnie liczyła na zrozumienie i wsparcie, ale niestety nie mogła na nie liczyć. I trudno się dziwić, bo jej prośba była naprawdę absurdalna i niepotrzebna. 

Na jednej z grup na Facebooku kobieta zamieściła screenshota z grupowej rozmowy z członkami swojej rodziny. Wyjaśniła internautom, że wystosowała do bliskich “drobną prośbę”, pisząc do nich: “Cześć wam, proszę, postarajcie się, żeby wasz papier do pakowania prezentów wpasował się w tegoroczny motyw – kolory srebrny, złoty, biały i trochę różu”.  W załączonym screenshocie widzimy reakcję jednego z członków rodziny kobiety, który odpisał “Okej”, ale dodał do wiadomości dwa emoji - przewracające oczami i płaczące ze śmiechu. Podejrzewamy, że reakcja reszty osób biorących udział w grupowej konwersacji była podobna.  

Fot. Facebook.com

W wyjaśniającym poście na Facebooku kobieta dodała, że celowo nie zaprosiła na świąteczną kolację osób z małymi dziećmi w obawie, że te “zaczną dotykać choinki albo przesuwać prezenty z wyznaczonych miejsc”. Dodała, że sama ma 15-miesięczne dziecko, któremu surowo zabroniła zbliżać się do choinki i do prezentów. Po takich wyznaniach na reakcje internautów nie trzeba było długo czekać. “Czy znaczenie Świąt całkowicie ci umknęło?” - zapytał jeden z komentujących. “Na myśl, że faktycznie wysłałaś taką wiadomość do innych mam ochotę po prostu zwiesić głowę. Mogę zrozumieć bycie wybrednym, ale coś takiego? Nie” - dodał ktoś inny. Kolejny internauta napisał, że gdyby dostał taką wiadomość, od razu poszedłby do sklepu, żeby kupić “najbrzydszy papier do pakowania prezentów” i owinąć nim wszystkie podarunki. Internauci nie mogli też uwierzyć w to, że kobieta nie pozwoliła dzieciom dotykać choinki i prezentów. Dodali, że sami celowo kupują najbardziej kolorowy papier do pakowania, bo ich dzieci to uwielbiają. “To niesamowicie nudne, gdy wszystkie prezenty wyglądają tak samo” - dodał jeden z komentujących.  

Fot. Unsplash.com

A wy co myślicie o tej nietypowej prośbie odnośnie pakowania prezentów? Dostosowalibyście się do niej? 

Zobacz również: Idealny pomysł na prezent LAST MINUTE. Kupisz go w każdym kiosku!

 

 

 

 

Choinka wcale nie musi być drzewkiem. Oto najbardziej kreatywne alternatywy!
Choinka wcale nie musi być drzewkiem. Oto najbardziej kreatywne alternatywy! - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 4.2 / 5
gość (Ocena: 5) 25.12.2018 23:26
zwykła fanaberia
odpowiedz
Veehal (Ocena: 5) 24.12.2018 15:03
Zrobienie rodzinie na złość zdecydowanie lepiej wyraża ducha świąt niż kupienie papieru w kolorze o jaki prosiła gospodyni...
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 24.12.2018 12:21
przecież nie na tym polega magia świąt. ma byc rodzinnie a nie stylowo
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie