Ojciec trzech przystojnych synów uznał, że nie potrafią znaleźć sobie partnerek. Postanowił wziąć sprawę we własne ręce

Do poszukiwania żon dla swoich synów podszedł w bardzo niekonwencjonalny sposób. Przesadził?
Ojciec trzech przystojnych synów uznał, że nie potrafią znaleźć sobie partnerek. Postanowił wziąć sprawę we własne ręce
Fot. iStock
21.12.2018

Każdy rodzic pragnie, żeby jego dziecko było szczęśliwe - nawet, kiedy to dziecko jest już dorosłe i potrafi samo się sobą zająć. Z czasem rodzice zaczynają marzyć o rodzinie dla swojej dorosłej pociechy, z niecierpliwością wyczekując dnia, w którym ich dziecko weźmie ślub i samo zostanie rodzicem, a oni będą mogli bawić wnuki. Niestety niektórzy muszą uzbroić się w cierpliwość. 

Zobacz również: Tak wygląda najbardziej pożądany singiel na świecie! Przystojny?

Pewien ojciec pochodzący ze Stanów Zjednoczonych ma aż trzech synów, ale ubolewa nad tym, że żaden z nich nie ma dziewczyny i nie potrafi się ustatkować. W związku z tym postanowił wziąć sprawy we własne ręce i samodzielnie znaleźć dla swoich synów kandydatki na żonę. Neil, bo tak ma na imię pomysłowy ojciec, zamieścił w jednej z nowozelandzkich gazet ogłoszenie matrymonialne dla swoich synów. Wszystko z myślą o zbliżających się, rodzinnym wyjeździe Amerykanów do tego kraju. Oto treść ogłoszenia, którą wysłał do redakcji gazety “New Zealand Herald”: 

“Witajcie, rodzice. 

Pochodzimy ze Stanów Zjednoczonych (Oregon) i właśnie zwiedzamy wasz piękny kraj. Moja żona i ja mamy trzech wspaniałych, odnoszących sukcesy i przystojnych, ale niestety samotnych synów w wieku 28-32 lata. Nie oczekujemy, że tak się stanie, ale chcielibyśmy przedstawić naszych synów miłym córkom z Nowej Zelandii. W najgorszym przypadku ich zawstydzimy, a prawdę mówiąc, sprawia nam to wielką przyjemność. Nasza rodzina przylatuje do Nowej Zelandii 26 grudnia, a wylatuje 7 stycznia”. Na koniec ogłoszenia mężczyzna zostawił swój adres e-mail w nadziei, że zgłoszą się do niego zainteresowane osoby.  

Jak można się domyślić, ogłoszenie wzbudziło ogromne zainteresowanie wśród czytelników “New Zealand Herald” oraz w lokalnych mediach. Dziennikarze gazety poprosili autora anonsu o rozmowę. Ojciec trójki “niczego nie świadomych” - jak stwierdził - synów wyjaśnił, że pragnie tylko, żeby w trakcie podroży mieli oni okazję poznawać nowych ludzi. “Uwielbiamy podróżować, odwiedziłem z dziećmi Europę, Australię i Japonię, ale tak naprawdę nigdy nie nawiązywaliśmy kontaktów z innymi ludźmi. Chciałem, żeby zaczęli poznawać nowe osoby, swoich rówieśników, być może nawiązać trwałe znajomości”.  

Fot. iStock

Wszystko wskazuje na to, że plan Neila chyba wypalił, bo na jego adres mailowy przyszło już... ponad 200 odpowiedzi! “Jestem dość zaskoczony taką liczbą odpowiedzi. Trudno powiedzieć, ile z nich jest na serio. Niektóre mogą być tylko oszustwami, ale wydaje się, że większość ludzi z waszego kraju jest naprawdę miła” - mówił dziennikarzom amerykański ojciec. Dodał też, że jego synowie “od dawna nie byli w poważnych związkach”. Neil twierdzi, że gdy zamieszczał ogłoszenie w nowozelandzkiej prasie jego synowie nie mieli o niespodziance, jaką szykuje im tata. Coś nam jednak mówi, że ta wiadomość już do nich dotarła... 

Myślicie, że trzej synowie Neila znajdą sobie kandydatki na żony dzięki temu ogłoszeniu? 

Zobacz również: Ten 32-letni przystojniak nadal jest singlem. Jego matka winą obarcza kobiety

 

 

Polecane wideo

Ten kalendarz adwentowy to marzenie każdej kobiety! (CZĘŚĆ 1)
Ten kalendarz adwentowy to marzenie każdej kobiety! (CZĘŚĆ 1) - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 21.12.2018 18:52
Myślę że szybciej znaleźliby te partnerki (i ogólnie poznali nowych ludzi) gdyby nie jechali na wakacje z rodzicami.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie