Pamiętacie 16-latka, który wygrał wakacyjną orgię? Właśnie wrócił z wyjazdu i zdradził, jak było

Tak, udało mu się stracić cnotę. Ale wydarzyło się coś, czego zupełnie się nie spodziewał!
Pamiętacie 16-latka, który wygrał wakacyjną orgię? Właśnie wrócił z wyjazdu i zdradził, jak było
Fot. YouTube.com (https://www.youtube.com/channel/UCDwL8whXEyetEazNLAOi-gg)
19.12.2018

Jakiś czas temu pisaliśmy o niesamowitej historii ze Stanów Zjednoczonych. Pewien amerykański nastolatek, Brian, wygrał bilet na ekskluzywne seks-wakacje. 16-latek tym samym dostał możliwość uczestniczenia w parodniowej imprezie, o jakiej większość starszych i o wiele bardziej doświadczonych od niego mężczyzn może tylko pomarzyć. Udział w “Sex Island”, bo tak nazwano tę ekstrawagancką imprezę, to 4 dni i 3 noce w luksusowych apartamentach i na jachtach, a przede wszystkim – w towarzystwie chętnych do spełnienia wszelkich seksualnych zachcianek prostytutek. 

Zobacz również: 16-letni prawiczek wygrał udział w... wakacyjnej orgii z prostytutkami! Czy straci dziewictwo? 

16-letni Brian wrócił już z wakacji życia do swojego domu w Nowym Jorku. Chyba dla nikogo nie będzie zaskoczeniem, że chłopak nie jest już prawiczkiem. Podczas wyjazdu Brian nie tylko po raz pierwszy uprawiał seks. To był też pierwszy raz, kiedy pił alkohol i próbował narkotyków - wszystkie używki były dostępne dla uczestników wyjazdu za darmo i w nieograniczonych ilościach. Ale to nie wszystko – nastolatek wrócił z “Sex Island” zakochany i... planuje ślub! 

Fot. YouTube.com (https://www.youtube.com/channel/UCDwL8whXEyetEazNLAOi-gg)

“To było coś niesamowitego, na samo wspomnienie chce mi się płakać. (…) Na początku byłem bardzo zdenerwowany, ale pozostali faceci pomagali mi we wszystkim i mnie uspokajali. Byli dla mnie jak rodzina” - mówił Brian w rozmowie z mediami. Opisał też, jak wyglądały jego seks-wakacje. “Każdy z gości mógł wybrać sobie dwie dziewczyny, z którymi miał spędzić cały wyjazd. Jedna z moich dziewczyn miała na imię Andrea, zakochałem się w niej. Chcę, żeby została moją dziewczyną, traktuje mnie naprawdę dobrze. Chcę się z nią ożenić, a ona mówi, że chce zamieszkać ze mną w Stanach. Mam jej numer, mam nadzieję, że już wkrótce się zobaczymy”.  

Teraz Brian nie może się doczekać, aż wróci do szkoły i spotka się twarzą w twarz z wszystkimi, którzy do tej pory się z niego naśmiewali. “Chcę, żeby wszyscy, którzy się ze mnie śmiali zobaczyli, jakim jestem mężczyzną. Ja miałem dwie dziewczyny, a oni żadnej. Przez ten weekend zrobiłem wiele rzeczy, których nigdy nie zapomnę. Tańczyłem salsę z kobietami topless. Grałem w rozbieranego tenisa z dziewczynami, które zrzucały ciuchy. To było niesamowite i nigdy tego nie zapomnę. Ale najlepsza część wyjazdu to seks. Nie sądziłem, że tak bardzo mi się to spodoba, ale uwielbiam to. To niesamowite uczucie”.  

Fot. YouTube.com (https://www.youtube.com/channel/UCDwL8whXEyetEazNLAOi-gg)

Myślicie, że koledzy ze szkoły będą zazdrościć Brianowi jego opowieści z seks-wakacji? 

Zobacz również: Uczestniczył w ekskluzywnej wakacyjnej orgii na rajskiej wyspie. Teraz zdradził, co się tam działo 

 

 

Otyła nastolatka ma szczupłego chłopaka. Internauci: „chory układ”
Otyła nastolatka ma szczupłego chłopaka. Internauci: „chory układ” - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
MM (Ocena: 5) 20.12.2018 09:20
Współczuję, teraz będzie miał wypaczone wyobrażenie na temat współżycia, od swojej przyszłej dziewczyny będzie oczekiwał cudów na kiju a poza tym prawdopodobnie uzależni się od seksu. Nawet nie chcę myśleć, jakie konsekwencje może nieść taki wyjazd w psychice młodego człowieka, który nigdy nie był z kobietą, powinno być jakieś ograniczenie wiekowe dla tego typu atrakcji. I jaka normalna dziewczyna będzie chciała być z kimś, kto brał udział w orgiach w wieku 16 lat...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.12.2018 20:56
"niech zobaczą jakim jestem teraz mężczyzną"- xDDD Czyli jak widać nic się nie zmieniło hehe
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.12.2018 20:51
Ożenić się z dzi.wką hahaha
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 19.12.2018 18:26
"Chcę się z nią ożenić, a ona mówi, że chce zamieszkać ze mną w Stanach ze chce" to juz wiadomo o co jej chodzi, o staly pobyt w usa
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.12.2018 17:13
Smutne
odpowiedz

Polecane dla Ciebie