Multimilioner zabił partnerkę podczas „upojnej” nocy. Jej obrażenia przerażają

Para lubiła ekstremalne zachowania w sypialni, ale feralnej nocy sprawy wymknęły się spod kontroli.
Multimilioner zabił partnerkę podczas „upojnej” nocy. Jej obrażenia przerażają
Fot. Twitter.com (@CapitalBIRNews/@ExpressandStar)
18.12.2018

Tą sprawą żyje dziś cała Wielka Brytania. 40-letni multimilioner John Broadhurst został skazany za spowodowanie śmierci swojej partnerki, 26-letniej Natalie Connolly. Kobieta zmarła w wyniku ciężkich obrażeń, których została po seksie z Broadhurstem. Mężczyzna nie udzielił jej pomocy. 

Zobacz również: Wstrzyknął sobie silikon w jądra, bo chciał zaimponować partnerowi. Zabieg miał tragiczny finał

Feralna noc wydarzyła się w 2016 roku. Connolly i Broadhurst już wcześniej za obopólną zgodą uprawiali sadomasochistyczny seks, jednak 18 grudnia sytuacja wymknęła się spod kontroli. Przed stosunkiem milioner i jego partnerka zażywali narkotyki i pili alkohol. W pewnym momencie Broadhurst stracił przytomność. Gdy ocknął się parę godzin później znalazł Connolly martwą. Mężczyzna wezwał pogotowie, ale niestety na ratunek było już za późno. 

#Breaking - John Broadhurst has been sentenced to 3 years 8 months after pleading guilty to gross negligence manslaughter over the death of Natalie Connolly in Kinver. More to follow. pic.twitter.com/e7JS8nqtdO

Na ciele 26-latki znaleziono ponad 40 obrażeń, w tym na głowie, piersiach i pośladkach. Brytyjskie media podają, że kobieta doznała też ciężkich obrażeń wewnętrznych. “[John Broadhurst – przyp. red.] okładał [Natalie Connolly] pięściami oraz bił ją innymi narzędziami, kopał ją w twarz i poważnie uszkodził jej narządy płciowe” - mówił prokurator David Mason podczas rozprawy sądowej multimilionera. 26-latka została znaleziona martwa w kałuży krwi u stóp schodów w posiadłości wynajmowanej przez mężczyznę. 

Fot. YouTube.com (https://www.youtube.com/watch?v=gMxtGi-M9LE 

Według jednej z teorii śledczych na parę dni przed swoją śmiercią Connolly miała wysyłać wiadomości i roznegliżowane zdjęcia innym mężczyznom na Snapchacie, oraz planować spotkanie z mężczyzną poznanym przez Internet. Jej partner miał się o tym dowiedzieć i zaplanować zemstę. Taki scenariusz nie został jednak udowodniony. W trakcie rozprawy John Broadhurst został skazany na 3 lata i 8 miesięcy pozbawienia wolności. “Był pan odpowiedzialny za podejmowanie decyzji i dokonywanie wyborów. Wykazał się pan rażącym brakiem odpowiedzialności. Zostawił pan tę młodą, bezbronną kobietę na śmierć” - powiedział w uzasadnieniu sędzia dodając, że tragedii można było uniknąć, gdyby multimilioner w porę zareagował. 

Fot. YouTube.com (https://www.youtube.com/watch?v=gMxtGi-M9LE 

Natalie Connolly osierociła roczną córkę. 

Zobacz również: Zmarli podczas uprawiania seksu! 5 słynnych ofiar!

 

 

 

Lepiej unikaj kłótni z tymi znakami zodiaku - potrafią być naprawdę agresywne
Lepiej unikaj kłótni z tymi znakami zodiaku - potrafią być naprawdę agresywne - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (21)

Ocena: 4.81 / 5
gość (Ocena: 5) 18.12.2018 20:16
"Osierociła roczną córkę" - może to i dobrze. Dziecko miałoby super przykład, nie ma co. Zamiast dzieckiem sie zajmować to ta dawała dupy i ćpała.
odpowiedz
Janek (Ocena: 5) 18.12.2018 16:59
E tam, kupi sobie kolejną, stać go. Na pewno jakaś się znajdzie, może Polka, one jak żadne inne kobiety kochają mamonę :)
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 18.12.2018 15:49
Macie swojego Greya?
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 18.12.2018 13:34
Jak ktoś głupi, to aż miło
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.12.2018 12:56
Dobra, narkotyki i alkohol to jedno. Seks z elementami sado-maso to drugie. Ale do cholery, jej obrażenia nie wskazują na wypadek w trakcie wyuzdanego seksu, tylko raczej na celowe działanie! Pobita i skopana, z uszkodzonymi narządami wewnętrznymi i płciowymi, znaleziona w kałuży krwi...I gość dostał tylko 3 lata! Ciekawe, gdzie ma znajomości, pewnie ktoś z rodzinki to prawnik albo inna szuja, rzekomo działająca w imię prawa.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie