16-letni prawiczek wygrał udział w... wakacyjnej orgii z prostytutkami! Czy straci dziewictwo?

Zgłosił się do konkursu bez wiedzy rodziców, którzy nie są zadowoleni, ale pozwolili mu jechać.
16-letni prawiczek wygrał udział w... wakacyjnej orgii z prostytutkami!  Czy straci dziewictwo?
Fot. YouTube.com (https://www.youtube.com/channel/UCDwL8whXEyetEazNLAOi-gg)
12.12.2018

16-latek z Nowego Jorku już niebawem spędzi swoje największe życiowe marzenie. Chłopak wygrał bilet na ekskluzywne i ekstrawaganckie seks-wakacje w egzotycznej lokalizacji. Jest duża szansa, że z wyjazdu wróci już nie jako prawiczek, ale będzie miał za sobą pierwsze seksualne doświadczenia. O takich wakacjach większość ludzi może tylko pomarzyć!

Zobacz również: Exclusive: Wyznania prawiczka

Brian, bo tak ma na imię 16-letni szczęśliwiec, spędzi 4 dni i 3 noce w luksusowym hotelu na prywatnej wyspie u wybrzeży Trynidadu i Tobago. Weźmie tam udział w imprezie o nazwie “Sex Island”. Cena za udział w wakacyjnej orgii początkowo wynosiła 6 tys. dolarów, ale z okazji niedawnego Black Friday, czyli wielkiej akcji promocyjnej, została obniżona do 4,5 tys. dolarów. Wtedy właśnie 16-letni Brian postanowił spróbować swojego szczęścia. Chłopak wykradł ojcu z portfela kartę kredytową, zapłacił 4,5 tys. dolarów i zgłosił się do konkursu, w którym do wygrania był złoty bilet na seks-wakacje. Okazało się, że szczęście mu sprzyjało, bo wygrał!

Fot. YouTube.com (https://www.youtube.com/channel/UCDwL8whXEyetEazNLAOi-gg)

“Gdy zobaczyłem filmiki z imprezy Sex Island po prostu chciałem się tam znaleźć. Ale nigdy nie marzyłem o tym, że naprawdę wygram! Skorzystałem z karty kredytowej mojego ojca, nie mówiąc mu o ty. Gdy powiedziałem o wszystkim moim rodzicom, byli bardzo źli. Ale potem mój tata poczytał trochę o tym wyjeździe i ten pomysł przypadł mu do gustu. Pozwolił mi tam pojechać i podpisał mi zgodę na wyjazd - musiałem je otrzymać, bo nie jestem pełnoletni” - wyjaśniał Brian w rozmowie z mediami. Dodajmy, że na imprezie Sex Island nie zabraknie prostytutek, alkoholu oraz… narkotyków, które mają pomóc gościom nawiązać relacje z dziewczynami do towarzystwa.

Fot. YouTube.com (https://www.youtube.com/channel/UCDwL8whXEyetEazNLAOi-gg)

16-latek już nie może doczekać się dnia, w którym wyruszy na wyprawę życia. “Nie mogę spać, ciągle myślę o tym, jak to będzie. Chcę po raz pierwszy uprawiać seks. Utrata dziewictwa jest dla mnie teraz bardzo ważna” - mówił Brian.

Fot. YouTube.com (https://www.youtube.com/channel/UCDwL8whXEyetEazNLAOi-gg)

Zazdrościcie mu? ;)

Zobacz również: MĘSKIM OKIEM: W jakim wieku powinnaś zacząć się martwić, że jesteś dziewicą?Faceci zrobili zdjęcia najładniejszym dziewczynom, które spotkali na ulicy
Faceci zrobili zdjęcia najładniejszym dziewczynom, które spotkali na ulicy - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (11)

Ocena: 4.27 / 5
KTS (Ocena: 5) 23.12.2018 16:51
Ten gość to miał zajebisty pomysł, który mu wpadł do głowy. Seks (ale z zabezpieczeniem), panienki i imprezy. O takiej nocy to ja marzę. Może kiedyś się tu zjawię.
odpowiedz
Janek (Ocena: 1) 13.12.2018 21:00
Pojechał bym na taką wycieczke ale tylko z męskimi prostytutkami czyli z moimi kolegami po fachu(ju)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.12.2018 16:34
I tak właśnie panie drogie myśli większość mężczyzn.Tatuś tak samo poje**** jak syn a matka zapewne wzór cnot,ale na pewno uważa że synkowi sie należy.Brudni mężczyźni.Z resztą te młodziutkie prostytutki nie są lepsze.Patola.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.12.2018 15:32
Pomijając to, że będą dziwki. Co to za wygraną jak musiał zapłacić?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.12.2018 16:07
Szczęśliwego leczenia kiły i HIV :*
odpowiedz

Polecane dla Ciebie