Podczas kąpieli iPhone wpadł jej do wanny. Skończyło się tragicznie…

Niestety to nie pierwsza tego typu historia.
Podczas kąpieli iPhone wpadł jej do wanny. Skończyło się tragicznie…
Fot. Unsplash
11.12.2018

Tę wyjątkowo smutną historię, o której piszą dziś media na całym świecie, publikujemy przede wszystkim ku przestrodze. Młoda i utalentowana dziewczyna straciła życie po tym, jak ładowany przez nią telefon wpadł do wanny, gdy zażywała kąpieli. Niestety nie udało się jej uratować…

Zobacz również: Najdziwniejsze przypadki śmierci: 10 historii, a każda bardziej szokująca od poprzedniej!

15-letnia Irina Rybnikova została znaleziona martwa w łazience swojego domu w rosyjskim mieście Brack. W chwili śmierci dziewczyna brała kąpiel, jednocześnie ładując telefon podłączony do gniazdka. Niestety, jak podają lokalne media, w pewnej chwili iPhone wyślizgnął się z mokrych rąk Iriny i wpadł do wody. 15-latka została porażona prądem i zmarła na miejscu. Jej ciało jakiś czas później znaleźli rodzice.

Fot. YouTube.com (https://www.youtube.com/channel/UC9tRIy5rauy-Nogupmo2byg)

Ta tragedia wstrząsnęła nie tylko bliskimi Iriny, ale też jej przyjaciółmi i lokalną społecznością. Dziewczyna trenowała pankration, czyli mieszane sztuki walki, łączące m.in. elementy boksu i zapasów. Została nawet wybrana do młodzieżowej reprezentacji narodowej. “Marzyła o tym, żeby zostać mistrzynią świata” - mówiła w rozmowie z mediami jedna z przyjaciółek Iriny.

Fot. YouTube.com (https://www.youtube.com/channel/UC9tRIy5rauy-Nogupmo2byg)

“Była niezwykłą osobą i moją najlepszą przyjaciółką. Chciała odnieść sukces w sporcie, planowałyśmy przeprowadzić się do innego miasta na czas studiów. Wszyscy ją kochali. Była koleżeńska, dobra i niezwykle piękna” - wspomina Irinę jedna z jej najbliższych przyjaciółek.

Niestety to nie pierwszy przypadek, kiedy ktoś stracił życie podczas ładowania telefonu w kąpieli. W lutym 2018 roku inna Rosjanka, 12-letnia Ksenia, również została porażona prądem. Dziewczyna słuchała muzyki na urządzeniu, gdy nagle się ono rozładowało. Ksenia podłączyła telefon do ładowania, ale chwilę później urządzenie wpadło do wody, a 12-latka została śmiertelnie porażona prądem. Teraz rosyjskie władze ponownie apelują o ostrożność i odradzają, aby ładować telefony podczas zażywania kąpieli.

Fot. YouTube.com (https://www.youtube.com/channel/UC9tRIy5rauy-Nogupmo2byg)

Zobacz również: W ramach zakładu ze znajomymi zjadł ślimaka. Nawet nie podejrzewał, jak tragicznie się to dla niego skończyMiesiączka bez cenzury. Krwawymi zdjęciami promują free bleeding
Miesiączka bez cenzury. Krwawymi zdjęciami promują free bleeding - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (29)

Ocena: 4.79 / 5
gość (Ocena: 5) 13.12.2018 09:15
nagroda Darwina :)
odpowiedz
Andriej (Ocena: 5) 12.12.2018 13:03
Przede wszystkim co to są za bzdury? Od kiedy można umrzeć od porażenia prądem o napięciu 5 czy nawet 12 voltów i natężeniu 2 max 3 amperów? Oo. Kto pisze te brednie?
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 12.12.2018 08:10
Nikt tu prawdopodobnie nie zmienia nicków, to po pierwsze. Po drugie, nie żal wam biednych dziewczyn chociaż trochę? Nie żal wam ich bliskich. Utrata życia z powodu wypadku losowego to dla was coś strasznego, a z powodu lekko myślności coś zasłużonego? Co byście powiedzieli ich bliskim? A gdyby udało się przeżyć tym dziewczynom to powiedzielibyście im ,,szkoda że jednak nie umarłaś, bo byłaś głupia” ? Życie tak mało dla was znaczy? Wyobraźcie sobie że to wasze córki, które bardzo kochacie albo ktokolwiek kogo bardzo kochacie. Wtedy nieważne dlaczego umarły, ważne że dla was to coś strasznego. Tak samo jak dla nich. Tak, to jest tragedia. Tragedia to coś strasznego i bolesnego co się wydarzyło, a dla ich rodzin i znajomych to jest straszne i bolesne. Każde życie ma taką samą wartość i nie ważne dlaczego się przerwało. W takiej sytuacji trzeba być albo delikatnym albo po prostu zachować milczenie a nie obrazać te zmarłe, obrażać komentującą, która wyraża żal, albo jeszcze sugerować jej że ona kogoś straciła. Pozdrawiam
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 3) 11.12.2018 23:03
Selekcja naturalna w natarciu. Darwin lubi to.
odpowiedz
varia (Ocena: 5) 11.12.2018 22:56
Sorry lalka, urwałaś się z psychiatryka?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie