Zrobiła sobie selfie przy pomniku pomordowanych Żydów. Nie widzi w tym nic złego, a jej tłumaczenie bulwersuje!

Modelka nie zamierza przeprosić za swoje zachowanie.
Zrobiła sobie selfie przy pomniku pomordowanych Żydów. Nie widzi w tym nic złego, a jej tłumaczenie bulwersuje!
Fot. Instagram.com (Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/rhiansuggers)
05.12.2018

Selfie cieszą się niesłabnącą popularnością, zwłaszcza na Instagramie. Udane zdjęcie z ręki może zapewnić jego autorce bądź autorowi wiele lajków i miłych komentarzy. Niestety w pogoni za selfie idealnym wiele osób zapomina o zdrowym rozsądku i przekracza granica dobrego smaku.

Zobacz również: 25-letnia sanitariuszka robiła sobie selfie z UMIERAJĄCYMI PACJENTAMI!

Parę dni temu w mediach było głośno o selfie zrobionym przez Rhian Sugden, brytyjską modelkę, która na co dzień reklamuje bieliznę. Kobieta wybrała szczególne miejsce na to, by zrobić sobie zdjęcie z ręki, ale chyba nie przemyślała, że w związku z tym spotka ją fala krytyki. Rhian zrobiła sobie selfie przy Pomniku Pomordowanych Żydów Europy w Berlinie. Na zdjęciu nie zabrakło obowiązkowego “dzióbka” i wdzięcznego spojrzenia w stronę obiektywu. Rhian zamieściła fotkę na swoim Instagramie, gdzie obserwuje ją 281 tys. fanów. Wielu internautom nie spodobał się fakt, że na miejsce selfie kobieta wybrała lokalizację upamiętniającą miliony ofiar Holokaustu, jednej z największych tragedii w historii ludzkości.

Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/rhiansuggers)

“Jeśli myślisz, że to jest odpowiednie, musisz mieć wyjątkowo mało szacunku dla milionów ludzi zamordowanych podczas Holokaustu. Co za żenujący człowiek.”

“Jeśli chcesz udokumentować takie doświadczenie, zrób zdjęcie pomnikowi. Nie musisz na nim pozować. To sprawia, że wyglądasz na zapatrzoną w siebie.”

“Czy zrobiłabyś sobie selfie na pogrzebie i opublikowała je na Instagramie? Na wszystko jest odpowiedni czas i miejsce… Jeśli oglądasz pomnik to czas na refleksję, nie na selfie. To brak szacunku.”

To tylko parę negatywnych komentarzy, które pojawiły się na Instagramie Rhian Sugden. Niestety wygląda na to, że modelka bielizny nie wyciągnęła z tego zdarzenia żadnych konsekwencji, bo odpowiedziała fanom w wyjątkowo kąśliwy sposób: “Jeśli ktoś nie zgadza się z tym, że robię sobie selfie przy słynnych muzeach i pomnikach, gdzie wszyscy tak robią, po prostu nie wchodźcie na moją stronę. Nie mam czasu na przejmowanie się tym narzekającym na wszystko pokoleniem. Jestem na wakacjach. Zwiedzałam i zrobiłam sobie zdjęcie. W żadnym wypadku to nie był gest braku szacunku” - odgryzła się Rhian na Instagramie.

Modelka dodała też, że na co dzień bardzo wspiera różne organizacje charytatywne i osoby potrzebujące, dlatego tym bardziej zabolała ją niezasłużona - jej zdaniem - krytyka. “Dziękuję wszystkim, którzy zrobili z mojego niewinnego selfie aferę i przedstawili jako okropną osobę, a teraz wysyłają mi negatywne wiadomości” - napisała ironicznie Rhian.

Myślicie, że selfie pod pomnikiem ofiar Holokaustu to faktycznie dobry pomysł, a może internauci nie mieli powodów, żeby skrytykować modelkę?

Zobacz również: Miał spędzić dożywocie w więzieniu. Uratowało go... selfie!

Polecane wideo

Alena Omovych - ukraińska żywa lalka Barbie
Alena Omovych - ukraińska żywa lalka Barbie - zdjęcie 1
Komentarze (17)
Ocena: 3.94 / 5
gość (Ocena: 5) 17.12.2018 00:04
Bez przesady, to tylko zdjęcie. I jakoś nie widzę tego ,,bulwersującego zachowania,, tej modelki na zdjęciu.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.12.2018 12:01
Gdyby to było zdjęcie pomnika, a ona stała by obok normalnie, nie prężąc się, oddając hołd to byłoby ok. Ale tak to generalnie zrobiła sobie selfie z opstrykanymi ustami na tle pomnika. Równie dobrze mogłoby to być drzewo, chodnik, kafle w łazience czy lustro w windzie. Hołdu tu nie ma. Obrazy chyba też nie ma. Jest tylko zwykłe pustactwo, próżność i ignorancja.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 1) 05.12.2018 22:19
Pomnik to nie grób, wiec dlaczego nie mozna robić zdjec. Po to został stowrzony zeby podziwiać i uwieczniać
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 05.12.2018 20:06
Ludzi pojebało, nie mają się czego czepiać. Jakby yła na tej focie w samych gaciach to bym zrozumiała, ale to zwykła fotka. Ja pi3rd0le jakby nikt nigdy nie strzelił sobie fotki przy pomniku czy w muzeum. Jakby szło o chrześcijan nie żydów to by nie było afery. Żyjemy w czasach, w których na żyda nie można się krzywo spojrzeć, bo od razu atak. Pojebane czasy, pojebanej poprawności politycznej.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.12.2018 17:43
Pamiętam akcję Yolocaust z tego miejsca, wtedy wyciągnięto naprawdę żenujące zdjęcia, które świadczyły o ignorancji i braku szacunku ze strony postaci na fotkach. To zdjęcie nie jest rażące - niektórzy ludzie są tacy NAGORLIWI w przypie.rdalaniu się, ot dla zasady co by pokazać jakim jest się pseudo prawym.
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie