"Zboczeniec śledził mnie w metrze. Szykowałam się na najgorsze, gdy wtedy..."

Kobieta była pewna, że nie wyjdzie z tej sytuacji cało. Wtedy stało się coś nieoczekiwanego.
"Zboczeniec śledził mnie w metrze. Szykowałam się na najgorsze, gdy wtedy..."
Fot. Unsplash
28.11.2018

Kultura gwałtu niestety w wielu miejscach wciąż ma się dobrze. Potwierdzają to takie historie, jak ta, którą podzieliła się pewna internautka na portalu Reddit. Kobieta była molestowana w nowojorskim metrze i poważnie bała się o swoje bezpieczeństwo. Mimo tego, że nieznajomy mężczyzna zaczepiał ją ponad 5 minut, żaden z przechodniów i współpasażerów nie zareagował.

Zobacz również: Policja szuka ekshibicjonisty, który obnażał się przed studentką. Rysopis jest bardzo uwłaczający jego „męskości”!

Na szczęście wtedy wydarzyło się coś zupełnie nieoczekiwanego, co zupełnie odwróciło sytuację. Oto, jak całe zdarzenie zrelacjonowała zaczepiana kobieta. Zaczęła od podziękowań dla mężczyzny z metra, który “trafnie odczytał jej mowę ciała”. “Wsiadłam do metra i zaczął mnie zaczepiać jakiś facet. To przytrafia mi się wszędzie. Trzymałam klucze w dłoni. Ten facet stał za mną przez cały czas, dobre 6 minut, gdy czekałam na pociąg. Nazywał mnie “laską” itd. Gdy usiadłam, zajął miejsce obok mnie. Bałam się do tego stopnia, że zrobiło mi się niedobrze. Wstałam i podeszłam do grupki obcych ludzi, która stała trzymając się jednej poręczy”.

Fot. Unsplash.com

W tym momencie do akcji wkroczył ktoś nieznajomy. “Wtedy jakiś facet powiedział do mnie: “Cześć, Lauren. Ty też jedziesz na imprezę do Jeffa?”. Przez sekundę byłam skołowana, bo mężczyzna gapił się na mnie, a ja nie mam na imię Lauren. Dopiero po jakichś 10 sekundach zrozumiałam, co on robi. Powiedziałam, że tak. A on na to: “Świetnie się składa, możemy pójść tam razem. Na którym przystanku wysiadasz?”. Powiedziałam mu nazwę stacji. Potem facet powiedział: “Zobacz, co Jeff mi napisał”, i podał mi telefon, na którym w aplikacji z notatnikiem było napisane: “Wszystko w porządku?”. Odsunął się, żebym mogła coś napisać. Powiedziałam mu, że tamten facet mnie śledzi. W końcu mężczyzna z metra wysiadł ze mną na przystanku i odprowadził mnie całą drogę do mieszkania moich znajomych. Mimo że powinien był wysiąść parę stacji wcześniej. Zboczeniec uciekł, chyba głównie dlatego, że na szczęście ten facet był o wiele większy, niż on”.

Całkiem możliwe, że postawa nieznajomego mężczyzny z metra uchroniła kobietę przed czymś o wiele gorszym, niż podążanie za nią i słowne zaczepki. Internautka przyznała, że chociaż była przekonana, że doskonale wie, co robić w takiej sytuacji, okazało się, że w obliczu strachu nie potrafiła się bronić. “Nigdy wcześniej nie byłam w takiej sytuacji i zawsze powtarzałam sobie, co powinnam zrobić, jeśli coś takiego mnie spotka. Ale po prostu mnie sparaliżowało i nie byłam w stanie nic zrobić” - napisała. “Czuję ogromną wdzięczność, że istnieją tacy mężczyźni i zdają sobie sprawę z takich sytuacji. W Nowym Jorku większość ludzi jest zamknięta w sobie, więc chciałam bardzo podziękować Michaelowi, gdziekolwiek on jest. Przepraszam, że przeze mnie się spóźniłeś. Jesteś moim Aniołem Stróżem”.

A wy znalazłyście się kiedyś w podobnej sytuacji? Czy jakiś nieznajomy mężczyzna przyszedł wam z pomocą?

Zobacz również: REPORTAŻ: Przeżyłam bliskie spotkanie z ekshibicjonistą. Pokazał mi wszystko!Wydała ponad 20 tys. zł na idealne piersi. Gdy po zabiegu zdjęła bandaże wybuchła płaczem!
Wydała ponad 20 tys. zł na idealne piersi. Gdy po zabiegu zdjęła bandaże wybuchła płaczem! - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 29.11.2018 10:39
hahaha..to teraz nawet patrzenie sie i siadanie obok kogos to molestowanie..lol
odpowiedz
Despacito (Ocena: 5) 28.11.2018 23:45
Hmmm... nie powiedziałabym że to zboczenie choć rzeczywiście mogłoby tak być ale może ona zwyczajnie się mu spodobała i chciał ja poderwać. Jakby chciał ja zgwałcic to raczej by ostentacyjnie nie informował wszystkich że ona go zainteresowała... A z drugiej strony taka niby ostrożna A wysiadla z obcym facetem, który niby chciał jej pomóc. Równie dobrze on mógłby być zboczencem...
odpowiedz
analna (Ocena: 5) 28.11.2018 18:59
pewnie ona wcześniej obciągała kûtasy połykając słodki nektar z wielu pały i stąd zaraz wszystkich od zboczeńców wyzywa
zobacz odpowiedzi (2)
analna (Ocena: 5) 28.11.2018 18:57
a skąd pewność że to był zboczeniec? ?
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie