Była naturalnie piękna, ale chciała jeszcze bardziej poprawić urodę. Dziś jest w stanie krytycznym i walczy o życie

"Jej los jest teraz w rękach Boga..." - piszą bliscy kobiety i apelują o pomoc.
Była naturalnie piękna, ale chciała jeszcze bardziej poprawić urodę. Dziś jest w stanie krytycznym i walczy o życie
Fot. Facebook.com (https://www.facebook.com/LauraAvilaRealtor)/YouTube.com (https://www.youtube.com/channel/UCicZrhnigcAjCJeV_dbeGAQ)
21.11.2018

W dobie Instagrama, gdzie ze świecą szukać nieprzerabianych zdjęć, trudno się dziwić, że wiele młodych kobiet wpada w kompleksy i depresję. Gdy przeglądając media społecznościowe wszystko, co widzimy, to przepiękne modelki z idealnymi ciałami, nie sposób się z nimi nie porównywać - przeważnie na swoją niekorzyść. Niestety wiele kobiet wciąż nie przyjmuje do wiadomości, że to, co widzą na zdjęciach, nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

Zobacz również: Kiedyś znęcano się nad nią z powodu brzydoty. Wydała fortunę na operacje plastyczne, a jej wygląd zwala z nóg!

Problemy zaczynają się wówczas, gdy młode kobiety za wszelką cenę pragną poprawić swoją urodę przy pomocy chirurga plastycznego, żeby jak najbardziej upodobnić się do “ideałów” oglądanych na Instagramie. Takie zabiegi oczywiście nie należą do najtańszych, ale w tym przypadku szukanie oszczędności i decydowanie się na skorzystanie z usług “specjalistów” o wątpliwej renomie może się skończyć naprawdę tragicznie. Tak właśnie stało się w przypadku Laury Avili, 36-latki z Teksasu. Patrząc na zdjęcia Avili można śmiało powiedzieć, że w kwestii wyglądu niczego jej nie brakowało. 36-latka mogła się pochwalić filigranową, a przy tym kobiecą figurą, długimi czarnymi włosami i egzotycznymi rysami twarzy. Niestety wciąż uważała, że nie jest doskonała. Laura miała kompleksy na punkcie swojego nosa i postanowiła go skorygować.

Kobieta udała się z Teksasu do Ciudad Juarez w Meksyku, aby przejść zabieg korekcji nosa. W porównaniu ze Stanami Zjednoczonymi tego typu zabiegi są o wiele tańsze za południową granicą kraju. Jak informuje Daily Mail, średni koszt operacji w USA wynosi ok. 7,5 tys. dolarów, podczas gdy w Meksyku trzeba za niego zapłacić 3 razy mniej.

Niestety zabieg Laury nie przeszedł zgodnie z planem i doszło do bardzo poważnych komplikacji. O sytuacji poinformowało rodzeństwo 36-latki we wspólnym wpisie na Facebooku: “30 października Laura przechodziła zabieg medyczny w klinice w Ciudad Juarez w Meksyku. (...) Przez 4 minuty u Laury doszło do zatrzymania akcji serca. Została wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej aby zapobiec dalszym uszkodzeniom mózgu, które zostały spowodowane komplikacjami podczas gdy była pod znieczuleniem”.

Chociaż lekarze zaczęli stopniowo wybudzać Laurę ze śpiączki, stan kobiety wciąż jest bardzo poważny. “Laura w dalszym ciągu jest w stanie krytycznym. Wciąż przechodzi ataki, które świadczą o uszkodzeniu mózgu” - informują bliscy Avili. Dodali, że po 6 dniach spędzonych na oddziale intensywnej terapii w szpitalu w Meksyku Laura została przetransportowana do Stanów. Nawet jeżeli kobieta wybudzi się ze śpiączki, prawdopodobnie będzie wymagać długotrwałej i intensywnej rehabilitacji.

Fot. YouTube.com (https://www.youtube.com/channel/UCicZrhnigcAjCJeV_dbeGAQ)

Dodatkowo rodzina Laury Avili martwi się o to, że meksykańska klinika będzie fałszować jej dokumenty medyczne, które wciąż są w jej posiadaniu. Bliscy kobiety chcą też pozwać placówkę, w związku z czym wynajęli zespół prawników. Teraz rodzina Avili prosi o pomoc finansową, ponieważ koszty leczenia oraz wynagrodzenie dla prawników wiążą się z olbrzymimi kosztami. Sprawę pogarsza fakt, że Laura nie posiada ubezpieczenia medycznego, więc koszty jej leczenia są astronomiczne.

Daily Mail podaje, że lekarze z Teksasu stwierdzili u Laury Avili śmierć mózgu. Jednak jej bliscy, w tym narzeczony, Cruz, z którym jest w związku od ponad 10 lat, nie tracą nadziei na to, że kobieta wybudzi się ze śpiączki. Mężczyzna wciąż na bieżąco informuje wszystkich zainteresowanych losem swojej ukochanej o jej stanie we wpisach na Facebooku, choć sam ciężko przeżywa tę tragedię: “Emocjonalnie jestem teraz odrętwiały, ale gdy jestem sam rozklejam się. Ciężko mi okazywać słabość w obecności ludzi, dla których muszę być ostoją. Moje serce należy do niej… wszystkie jego pokruszone części. Będę czuwał przy jej szpitalnym łóżku. Zostawiam ją w rękach Boga”.

Zobacz również: Wszyscy się dziwią, dlaczego jeszcze nie zoperowały swoich WIELKICH NOSÓW. A one nie mają takiego zamiaru!

Polecane wideo

Dramat na porodówce. Młoda mama odważyła się pokazać wstrząsające zdjęcia
Dramat na porodówce. Młoda mama odważyła się pokazać wstrząsające zdjęcia - zdjęcie 1
Komentarze (8)
Ocena: 3.5 / 5
gość (Ocena: 5) 25.01.2019 17:14
kara za proznsc i przestroga dla innych
odpowiedz
Cristina (Ocena: 5) 22.11.2018 00:43
Też zdecydowałam się lekko poprawić urodę. Miałam od dziecka krzywą przegrodę nosową i dlatego zdecydowałam się na zabieg. Wybrałam dobrego chirurga, dr Annę Olender i dzięki niej mogę cieszyć się naprawdę pięknym nosem. Takim, o jakim zawsze marzyłam :)
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 21.11.2018 19:32
Zjawiskowo piękna? Chyba oglądamy zdjęcia innej osoby. Ja widzę obrzydliwego glonojada. Gdzie ta ślicznotka?
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 21.11.2018 14:21
Pustostan sam się doprowadził do stanu wegetacji i załatwił swój żywot oraz swojej rodziny na amen. Dobrze że jednak są jakies kary za samouwielbienie i próżność. Ludzie którzy tyle ryzykują dla swojego wyglądu nie wyznając wyższych wartości sami podejmują takie decyzje, a niby nikogo swoją lekkomyślnościa i samolubstwem nie krzywdzą.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie