Zadał żonie 46 ciosów nożem i został skazany na 20 lat więzienia. Reakcja kobiety szokuje!

Jego żona wcale nie jest szczęśliwa, że jej ukochany trafi za kratki...
Zadał żonie 46 ciosów nożem i został skazany na 20 lat więzienia. Reakcja kobiety szokuje!
Fot. Facebook.com (https://www.facebook.com/hamida.wilson)
05.11.2018

Mówi się, że miłość jest ślepa, i w wielu przypadkach okazuje się, że jest w tym sporo prawdy. Bo jak inaczej wytłumaczyć sytuację, w której ukochana osoba krzywdzi drugą połówkę, a ta mimo wszystko wciąż kocha i nie decyduje się na to, by odejść?

Zobacz również: 6 rodzajów `słodkiego` zachowania faceta, które tak naprawdę jest niebezpieczne

To powiedzenie w dobitny sposób potwierdza historia, którą od paru dni żyje cała Wielka Brytania. Chodzi o przypadek Shannon Barnard i jej męża, Michaela. Mężczyzna właśnie został skazany na 20 lat więzienia za brutalny atak na swojej żonie. Mimo to kobieta wcale się od niego nie odwróciła, a wręcz przeciwnie - publicznie oznajmiła, że będzie wiernie na niego czekać.

Fot. Facebook.com (https://www.facebook.com/hamida.wilson)

Szokująca historia 21-letniej Shannon i 25-letniego Michaela Barnard sięga stycznia 2018 roku. Wtedy to między młodymi małżonkami doszło do awantury. Powodem sporu była zdrada, jakiej miał dopuścić się mężczyzna. Shannon dowiedziała się o niewierności męża i powiedziała mu o tym. Po kłótni z tego powodu kobieta położyła się spać na kanapie. Gdy obudziła się następnego ranka zobaczyła, że Michael trzyma w dłoni kuchenny nóż. Mężczyzna zaatakował Shannon, mówiąc: “Teraz musisz umrzeć”. Wielokrotnie dźgał ją nożem w brzuch i klatkę piersiową. Ranił żonę m.in. w płuca, wątrobę i klatkę piersiową. W sumie zadał jej aż 46 ciosów nożem! Zdaniem lekarzy niewiele brakowało, a Shannon nie przeżyłaby ataku - trafiła do szpitala w ostatniej chwili. Kobieta spędziła tam 17 dni.

W zeszłym tygodniu odbyła się rozprawa sądowa z udziałem Michaela Barnarda. Była na niej obecna także Shannon. Gdy sędzia zapytał kobietę, jak wyobraża sobie wspólną przyszłość z mężem, ta odparła: “Chcę, żebyśmy po prostu byli razem i wiedli życie, jakiego oboje pragniemy, zakładając rodzinę”. Gdy sąd skazał Michaela na 20 lat więzienia za usiłowanie zabójstwa, jego niedoszła ofiara powiedziała, że będzie regularnie odwiedzać go w zakładzie karnym. Shannon dodała, że wybaczyła Michaelowi zarówno zdradę oraz to, że próbował ją zabić.

Fot. Facebook.com (https://www.facebook.com/michael.barnardnew)

Teraz kobieta będzie musiała uzbroić się w cierpliwość, jeśli faktycznie zamierza założyć z mężem rodzinę. Michael Barnard będzie mógł ubiegać się o wcześniejsze zwolnienie z więzienia dopiero za 10 lat.

Zobacz również: Mężczyźni, których lepiej unikać


Te Polki uważane są przez obcokrajowców za najpiękniejsze. Kontrowersyjny ranking
Te Polki uważane są przez obcokrajowców za najpiękniejsze. Kontrowersyjny ranking - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 06.11.2018 13:05
Po gębie widać, że jest psychopatą. Ale ona też musi być w jakiś sposób niezrównoważona psychicznie, skoro mu wybaczyła i jeszcze obiecała, że będzie na niego czekać.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.11.2018 12:36
Przestaję się facetowi dziwić że jak inne sposoby nie działały żeby szurnięta baba się odczepila to sięgnął po nóż. Kto by wytrzymał psychicznie z debilką?
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie