Robił zdjęcia w górach i przypadkiem uchwycił magiczny moment zaręczyn! Teraz cały świat szuka tajemniczej pary

To się nazywa być we właściwym miejscu, we właściwym czasie!
Robił zdjęcia w górach i przypadkiem uchwycił magiczny moment zaręczyn! Teraz cały świat szuka tajemniczej pary
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/gorgeouscornchip/)
23.10.2018

Są takie zdjęcia, które zapisują się w historii fotografii. Co ciekawe, większość z nich powstaje zupełnym przypadkiem, a wręcz łutem szczęścia. Najczęściej kryją się za nimi naprawdę niesamowite historie.

Zobacz również: O tym zdjęciu mówią wszyscy. 90% ludzi nie wie, co przedstawia

Tak też stało się w przypadku tej niezwykłej fotografii. 6 października 2018 roku 24-letni fotograf Matthew Dippel wybrał się na wycieczkę do parku narodowego Yosemite. O zachodzie słońca miał zrobić zdjęcie przyjacielowi. “Czekałem na kumpla, który miał wejść na szczyt Taft Point, żeby uchwycić go z drugiej strony kanionu” - wyjaśniał Dippel w rozmowie z portalem Today.com. Ale wtedy młody fotograf zobaczył widok, którego się nie spodziewał. Właśnie w tej chwili na skraju jednej z półek skalnych, tuż nad przepaścią, mężczyzna uklęknął na jedno kolano przed kobietą. Tym samym Matthew został świadkiem magicznej chwili zaręczyn! Fotograf bez zastanowienia chwycił za aparat, aby uwiecznić ten niezwykły moment. “Miałem szczęście. Znalazłem się we właściwym miejscu, we właściwym czasie” - mówił Matthew.

Mężczyzna od razu pobiegł w kierunku wspomnianej półki skalnej, aby pokazać szczęśliwej parze fotografie. Niestety gdy dotarł na miejsce, już jej tam nie było. “Spytałem ok. 20-25 osób, które były wtedy na Taft Point czy wiedzieli, kim była ta para, bo zdjęcie wyszło naprawdę pięknie, ale nikt nie znał odpowiedzi” - wspomina Dippel. Teraz fotograf poszukuje pary narzeczonych z fotografii w Internecie. Zamieścił zdjęcie na Twitterze i poprosił internautów o udostępnianie go dalej w nadziei, że ktoś wreszcie rozpozna parę, albo że sami narzeczeni się do niego zgłoszą. “Naprawdę chcę dowiedzieć się, kim jest ta para i dostarczyć im to zdjęcie. Myślę, że to wyjątkowa pamiątka, którą chcieliby mieć” - mówił Matthew.

Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/gorgeouscornchip/)

Póki co młodemu fotografowi nie udało się znaleźć tajemniczej pary, ale trzymamy kciuki, żeby tak się stało!

Zobacz również: Z tego zdjęcia młodej mamy śmieje się cały Internet. Chyba nie TO chciała pokazać...

 

21-latka twierdzi, że jest ZBYT PIĘKNA. Uroda rujnuje jej życie
21-latka twierdzi, że jest ZBYT PIĘKNA. Uroda rujnuje jej życie - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 23.10.2018 17:32
Może do tej pory nie udało się znaleźć tych ludzi, bo może najzwyczajniej w świecie chcieli być ze swoimi zaręczynami sami? Bez ludzi, wrzasków, krzyków, klaskania? To miała być tylko ich chwila. Nie bez powodu udali się na takie pustkowie. A teraz fota krąży po całym Internecie. To trochę pogwałcenie prywatności. Jakby chcieli pamiątkę - to zatrudniliby fotografa. Żałosne.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.10.2018 16:07
jeśli to prawdziwe zdjęcie - to piękna pamiątka
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.10.2018 16:07
to wygląda jak photoshop
odpowiedz

Polecane dla Ciebie