Wrzuciła do Sieci zdjęcie szafki, którą chciała sprzedać. Nie zauważyła, że przy okazji pokazała wszystkim…

Tego nie da się „odzobaczyć”. Ale wpadka!
Wrzuciła do Sieci zdjęcie szafki, którą chciała sprzedać. Nie zauważyła, że przy okazji pokazała wszystkim…
Fot. Twitter.com (https://twitter.com/sophieeke_)
17.10.2018

Selfie i robienie sobie fotek w lustrze, oraz wrzucanie ich na media społecznościowe stało się tak powszechne, że mało kto zastanawia się dwa razy, zanim opublikuje fotkę w Internecie. Ale ta historia dobitnie pokazuje, że pośpiech nie jest wskazany, i że zawsze powinniśmy dokładnie sprawdzić, czy przypadkiem nie uchwyciliśmy czegoś żenującego na fotografii, z którą chcemy się podzielić całym światem…

Zobacz również: 6 selfie, które zamieszczono w Sieci (a nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego)

Tak właśnie stało się w przypadku Julie z Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała sprzedać szafkę za pośrednictwem internetowej strony z ogłoszeniami. Przygotowała ogłoszenie i dodała do niego zdjęcie prezentujące wspomnianą szafkę. Na pierwszy rzut oka fotka wygląda zupełnie zwyczajnie. Jednak gdy przyjrzeć się jej dokładniej okazuje się, że Julie zaprezentowała internautom o wiele więcej, niż tylko zdjęcie mebli… Spójrzcie na ścianę nad środkową szafką z szufladami. Widnieje nad nią lustro, a w nim wyraźnie widocznie odbicie piersi Julie!

Fot. Twitter.com (https://twitter.com/sophieeke_)

Fot. Twitter.com (https://twitter.com/sophieeke_)

Kobieta zupełnie nie zdała sobie sprawy, że przypadkiem obnażyła się przed całym Internetem. Dowiedziała się o tym dopiero od nieznajomej, która zobaczyła ogłoszenie i postanowiła napisać do niej w tej sprawie. “Cześć Julie, nie chcę być niegrzeczna, ale pomyślałam, że napiszę do ciebie, bo od razu to zauważyłam… Nie jestem pewna, czy to rzeczywiście to, co mi się wydaje, ale na zdjęciu szafek, które opublikowałaś, widać odbicie piersi w lustrze! Przepraszam, po prostu chciałam dać ci znać” - napisała nieznajoma do Julie.

Fot. Twitter.com (https://twitter.com/sophieeke_)

Kobieta podziękowała za wiadomość i od razu skasowała swoje niefortunne ogłoszenie. Ewidentnie jednak nie wyniosła nic z lekcji pt. “nie wrzucaj nieprzemyślanych zdjęć do Internetu”, bo chwilę później wysłała swojej córce screenshoty konwersacji z nieznajomą, jak i samo zdjęcie. Nie trudno się domyślić, co zrobiła Sophie, czyli córka Julie. Od razu wrzuciła otrzymane od niej fotki na Twittera! Tym samym piersi Julie zobaczyło już prawie 100 tys. internautów, a 27 tys. użytkowników Twittera podało udostępniło dalej jej post.

Och, Julie…

Zobacz również: 10 typów zdjęć „z rączki”, które mogą Cię ośmieszyć! (Z dzióbkiem, w lustrze, na siłowni...)

Dziewczyny z największymi brzuchami na świecie. „Tyję, bo lubię”
Dziewczyny z największymi brzuchami na świecie. „Tyję, bo lubię” - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (10)

Ocena: 4.6 / 5
gość (Ocena: 5) 23.11.2018 10:42
W sumie, całkiem ładne te... szafki.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.10.2018 22:34
na bank przerobione żeby zwracało więcej uwagi, przecież one są na wysokości 4/5 całej szafy.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 18.10.2018 11:14
mogla powiedziec że to zdjecie albo obraz
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 18.10.2018 08:41
Kto normalny robi zdjęcia nago?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.10.2018 23:29
Żeby w małym lustrze było widać tak dobrze piersi to by musiała bardzo blisko niego stać. A stojąc dalej by musiała być taka wysoka jak szafa. Coś tu nie gra
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie