Przeglądał mapy Google i nagle zobaczył na nich… swoją żonę. Zdjęcia mówiły same za siebie!

Po dokonaniu tego odkrycia mężczyzna miał tylko jedno wyjście.
Przeglądał mapy Google i nagle zobaczył na nich… swoją żonę. Zdjęcia mówiły same za siebie!
Fot. Google Maps (https://www.google.com/maps)
15.10.2018

Nowoczesne technologie na ogół bardzo ułatwiają życie i sprawiają, że żyje nam się po prostu wygodniej. Przykładowo dzięki aplikacji mapy Google, czyli Google Maps, możemy przy pomocy zaledwie paru kliknięć znaleźć interesującą nas lokalizację albo ustalić do niej dojazd, oraz na bieżąco kontrolować, czy na pewno przemieszczamy się we właściwym kierunku. Ale czasami zdarza się, że w Sieci trafiamy także na informacje, które potrafią sporo namieszać w naszym życiu.

Zobacz również: Myślał, że okrada go sprzątaczka, więc zainstalował ukrytą kamerę. Odkrył coś jeszcze bardziej szokującego!

Tak właśnie stało się w przypadku pewnego Peruwiańczyka, mieszkańca miasta Lima, stolicy kraju. Mężczyzna przeglądał Google Street View w mapach Google w celu znalezienia jak najlepszej drogi do jednego z popularnych mostów w Limie, zwanego Mostem Westchnień (Puente de los Suspiros de Barranco). Nagle zobaczył postać siedzącej na ławce kobiety, która miała na sobie ubrania do złudzenia przypominające te, które wielokrotnie widział na swojej żonie.

Fot. Google Maps (https://www.google.com/maps)

Gdy mężczyzna przyjrzał się zdjęciu bliżej okazało się, że tajemniczą kobietą jest właśnie… jego żona. Nie byłoby w tym nic aż tak szokującego, gdyby nie fakt, że na jej kolanach złożył głowę zupełnie obcy mężczyzna. Kobieta głaskała go czule po włosach.

Oburzony mąż pokazał zdjęcia żonie, a ta przyznała, że ma romans. Wobec takiego obrotu spraw mężczyzna miał tylko jedno wyjście - złożyć w sądzie pozew rozwodowy. Tak też zrobił, i właśnie w taki sposób jego małżeństwo dobiegło końca.

Cóż, niektórzy po prostu mają wyjątkowego pecha...

Zobacz również: Wstrząsająca historia Sylwii: „Dowiedziałam się, że mąż ma dziecko z inną”

Polecane wideo

Twój znak zodiaku zdradza, jakimi wartościami kierujesz się w życiu
Twój znak zodiaku zdradza, jakimi wartościami kierujesz się w życiu - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie