Ta makabryczna historia dobitnie pokazuje, dlaczego nie warto zapraszać byłych partnerów na ślub

Miało być wesele, skończyło się pogrzebem…
Ta makabryczna historia dobitnie pokazuje, dlaczego nie warto zapraszać byłych partnerów na ślub
Fot. YouTube.com (https://www.youtube.com/channel/UCN2PmdsXkCc82CAU7ZED_hA)
08.10.2018

Temat byłej partnerki albo byłego partnera bardzo często staje się punktem zapalnym w nowym związku. Mimo że w zasadzie każdy z nas ma za sobą jakąś przeszłość, niektórzy ludzie nie są w stanie tego zaakceptować - zwłaszcza, kiedy w grę wchodzą silne uczucia i emocje, jak miłość i zazdrość.

Zobacz również: Zapłacił za zgwałcenie i zabicie swojej żony! To dopiero kochany mąż! TAJEMNICZA HISTORIA

Bywa wprawdzie, że nowi partnerzy są w stanie zaprzyjaźnić się, a przynajmniej tolerować eks swoich ukochanych, ale najbezpieczniej jest chyba po prostu nie utrzymywać z nimi kontaktu. I nieprzypadkowo użyliśmy tutaj słowa “najbezpieczniej” - okazuje się, że zbyt bliskie stosunki z byłą partnerką czy byłym partnerem mogą stanowić śmiertelne zagrożenie.

Tak właśnie stało się w tej historii. 31-letnia Jacqueline Souza została oskarżona o zamordowanie 33-letniego Brandona Watkinsa, swojego narzeczonego. Mężczyzna został znaleziony martwy z ranami kłutymi w domu pary w Colorado Springs. Służby medyczne wezwała sama Souza. Kobieta została oskarżona o zabójstwo Watkinsa po tym, jak nie była w stanie podać śledczym jednej wersji zdarzeń.

Fot. YouTube.com (https://www.youtube.com/channel/UCfE3ltiBjgjFrNHahfYvnFA)

Souza zeznała, że wraz z narzeczonym świętowała ich zbliżający się ślub w barze z Las Vegas. Gdy w drodze powrotnej para zaczęła omawiać listę gości, doszło do awantury. Watkins powiedział, że pragnie zaprosić na ślub swoją dawną kochankę, co nie spodobało się jego narzeczonej. Co więcej, Souza nabrała podejrzeń, że Watkins wciąż spotyka się z byłą partnerką za jej plecami. Co wydarzyło się potem - to pozostaje tajemnicą. Najpierw Jacqueline powiedziała policjantom, że po powrocie do wspólnego domu pary poszła do łazienki, a gdy z niej wyszła, znalazła Brandona leżącego w kuchni w kałuży krwi, z nożem wbitym w klatkę piersiową. Kobieta utrzymywała, że drzwi do pomieszczenia były otwarte. Jednak śledczy nie znaleźli żadnych śladów potwierdzających wersję o rzekomym włamaniu. Później niedoszła panna młoda stwierdziła, że Watkins sam zadał sobie cios nożem.

Według ostatniej wersji zdarzeń, jaką Souza przedstawiła policjantom, Watkins miał ją zdradzać z wieloma kobietami oraz być wobec niej agresywny, gdy skonfrontowała go w tym temacie. 31-latka zeznała, że Brandon podczas awantury na temat rzekomych kochanek miał zagrozić jej nożem, a gdy kobieta go odepchnęła, Watkins miał upaść na jego ostrze. Souza twierdzi, że następnie wezwała pogotowie i próbowała sama reanimować narzeczonego, dopóki na miejscu nie pojawiły się służby medyczne oraz policja.

Fot. YouTube.com (https://www.youtube.com/channel/UCN2PmdsXkCc82CAU7ZED_hA)

Trudno się dziwić, że w związku ze sprzecznymi zeznaniami śledczy nie uwierzyli Jacqueline i kobieta została aresztowana pod zarzutem morderstwa. Na jej niekorzyść świadczy także fakt, że na ramieniu 31-latki w momencie aresztowania widniał siniak, który idealnie pasował do rękojeści noża, od ciosów którym zginął Brandon Watkins.

Niestety ta przerażająca historia zamiast pięknym ślubem zakończyła się niepotrzebną śmiercią i pogrzebem…

Zobacz również: Kolejne „honorowe zabójstwo”: Ojciec i dziadek pogrzebali ją żywcem, bo miała kolegów!















Polecane wideo

Wszyscy mu się dziwią, że ją poślubił. On szczupły i przystojny, a ona...
Wszyscy mu się dziwią, że ją poślubił. On szczupły i przystojny, a ona... - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie