Anja Rubik otworzyła swoją szkołę w Warszawie! Będzie w niej uczyć o…

Odważny projekt modelki.
Anja Rubik otworzyła swoją szkołę w Warszawie! Będzie w niej uczyć o…
Fot. AKPA
19.09.2018

Otwierała najważniejsze pokazy mody, pojawiała się na okładkach najważniejszych modowych pism i reklamowa produkty z najwyższej półki. Modelingowy dorobek Anji Rubik robi wrażenie i choć gwiazda mogłaby już tylko odcinać kupony od swojej sławy, ona chce angażować się społecznie.

Najpierw zrobiło się głośno o jej social mediowym projekcie #SEXEDPL, do którego zaprosiła znane i lubiane postaci z polskiego showbiznesu. Te zgodziły się w krótkich nagraniach poruszyć takie tematy, jak pierwszy raz, masturbacja, czy zabezpieczenie przed niechcianą ciążą. Projekt zyskał międzynarodowe uznanie, ale Rubik postanowiła pójść o krok dalej i… wydała swój podręcznik edukacji seksualnej.

„#SEXEDPL. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie” mają swoją premierę dokładnie dzisiaj. Fragmenty podręcznika, który kosztuje jedynie 19 zł i jest inicjatywą non-profit, możecie przeczytać tutaj:

Mamy fragmenty książki ANJI RUBIK „#SEXEDPL”!

To jednak nie wszystko. Premiera książki jest bowiem połączona z otwarciem szkoły Anji Rubik. Od 19 do 23 września dawne liceum im. Hoffmanowej przy ul. Emilii Plater 31 w Warszawie zamieni się w miejsce pełne ekspertów, lekarzy, pedagogów i seksuologów, z którymi wszyscy zainteresowani będą mogli otwarcie porozmawiać o seksie, świadomej antykoncepcji, czy chorobach przenoszonych drogą płciową.

W programie zajęć nie zabraknie warsztatów dla młodzieży, poświęconych samoakceptacji i seksualności, pokazów filmów, specjalnej czytelni, a także strefy chilloutu, w której każdy będzie mógł porozmawiać swobodnie i bez tabu na nurtujące go tematy.

Do szkoły Anji Rubik mogą przyjść wszyscy - nie tylko nastolatkowie, ale także ich rodzice.

Cały program wydarzenia znajdziecie na Facebooku:

My uwielbiamy Anję i kibicujemy wszystkim jej inicjatywom.

Tymczasem zobaczcie, jak modelka bawiła się na wczorajszej imprezie: Anja Rubik całuje mężczyznę na gali Kobieta Roku Glamour (ZDJĘCIA)

Julia Wieniawa na imprezie. Rzeczywistość KONTRA Instagram
Julia Wieniawa na imprezie. Rzeczywistość KONTRA Instagram - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 20.09.2018 11:01
Gdzie się nie odwrócić wszędzie seks i seks. A w głowach pustostan i wiatr hula.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.09.2018 20:56
Rozpusty ciag dalszy
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.09.2018 16:51
fajna babka! w nas kobietach siła
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.09.2018 15:27
że jej się chce... podziwiam
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.09.2018 15:26
brawo Anja!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie