Sadysta przywiązał suczkę do drzewa, a jej siedem szczeniąt zamknął w kartonie!

Suczka była bardzo wychudzona. Ujadała ze wszystkich sił, bo chciała ocalić szczeniaki.
Sadysta przywiązał suczkę do drzewa, a jej siedem szczeniąt zamknął w kartonie!
Fot. Facebook.com (https://www.facebook.com/schroniskodlazwierzatlodz/)
17.09.2018

Historii takich jak ta, jest niestety bez liku. Nie wszystkie kończą się dobrze. Zwierzęta umierają z głodu i wycieńczenia, w samotności, zostawione na pastwę losu przez ludzi, którzy w ten sposób chcieli pozbyć się problemu. Mimo wielu głośnych akcji i apeli, by oddawać niechciane zwierzęta do schroniska, sadystów, którzy wolą skazywać je na śmierć, nie brakuje.

Temu skatowanemu kundelkowi kibicowała cała Polska. Oczko nie żyje

Jedna z suczek, którą ostatnio przywieziono do schroniska w Łodzi, natrafiła na jednego z nich. Była tak wychudzona, że bez trudu można było dostrzec jej wystające żebra.

- Do placówki trafiła wychudzona suka z siedmiorgiem szczeniąt. Ktoś przewiązał sukę do drzewa, a obok pozostawił pudełko, w którym znajdowało się jej siedem szczeniąt. Mama gromady na szczęście przeżyła, ale ponieważ wciąż karmi swoje młode, jest wychudzona i osłabiona – czytamy na serwisie kozaczek.pl.

Sytuacje takie jak ta nie powinny zostać bez echa, więc pracownicy schroniska opublikowali na FB zdjęcia porzuconego psa i poprosili o wsparcie:

POMÓŻCIE - ZNOWU SZUKAMY PSEUDOczłowieka! I tym razem MUSI sie udać‼
W sobotę, 15 września 2018 roku w LESIE na OLECHOWIE (ul.Opolczyka/okolice farbryki DELL) znaleziono SUNIĘ. Sunia była przywiązana do DRZEWA ‼ Obok w kartonie znajdowały się jej szczeniaki - SIEDEM! Jeśli ktoś kojarzy sunię lub jej właściciela proszony jest o kontakt ze schroniskiem:
42/ 656 78 42 lub schronisko.biuro@o2.pl.
Informacje można także przekazać do Animal Patrolu Straży Miejskiej w Łodzi - tel. 986
Prosimy o UDOSTĘPNIANIE

To jednak nie wszystko. Schronisko potrzebuje także dobrej karmy dla suczki, posłania, koca, ręczników, prześcieradeł oraz dużego kosza, w którym psia mama i jej młode pomieszczą się razem.

Wszystkich, którzy chcą pomóc, zachęcamy do odwiedzenia profilu schroniska na Facebooku:

Zrozpaczone klientki pokazują, co kupiły w Internecie. To nie tak miało wyglądać
Zrozpaczone klientki pokazują, co kupiły w Internecie. To nie tak miało wyglądać - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 08.10.2018 17:38
Jestem za dożywotnim zakazem posiadania zwierząt dla takich sk*rwysynów jak ten, który zostawił na pastwę losu te biedne psy.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.09.2018 00:34
Za każdym razem jak czytam takie historie zastanawiam się dlaczego nie ma jakiś testów albo konieczności uzyskania pozwolenia na posiadanie zwierzęcia. To żywa istota oddająca się człowiekowi a niektórzy traktują je jak maszynę do szczeniaków na pieniądze, zabawkę albo worek treningowy. NIE MIEŚCI MI SIĘ TO W GŁOWIE. Ktoś kto tak traktuje zwierzęta nie jest normalny i jest ZAGROŻENIEM. Skoro jest w stanie skrzywdzić zawierzę z czasem będzie w stanie skrzywdzić człowieka. To psychopaci. Wracając do tych pozwoleń - dla kogoś komu naprawdę zależałoby na posiadania zwierzęcia to nie był by problem.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.09.2018 18:51
Nie jestem w stanie pojąć dlaczego do tej pory jeszcze nie zaostrzono kar za takie rzeczy? Dla niektórych to wciąż 'mała szkoda'... bo to tylko zwierzę. Dla mnie tacy ludzie, tak myślący są 'tylko'... pier.oleni psychopaci.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.09.2018 07:23
To się w głowie nie mieści. Potwór nie człowiek :(
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.09.2018 20:45
Plakac mi sie chce jak czytam takie rzeczy... dlaczego takie gowna chodza po swiecie... ide robic przelew na te szczeniaczki i ich mame. Niech maja przynajmniej wygodne.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie