Księżniczka Eugenia z Wielkiej Brytanii zaręczyła się. Nie zgadniecie, kim jest jej wybranek...

Na pewno nie można nazwać go dobrą partią.
Księżniczka Eugenia z Wielkiej Brytanii zaręczyła się. Nie zgadniecie, kim jest jej wybranek...
Fot. Twitter.com (https://twitter.com/RoyalFamily)
12.09.2018

Jeszcze nie przebrzmiało echo ślubu Meghan Markle i księcia Harry’ego, gdy z Wielkiej Brytanii dobiegła nas kolejna radosna nowina. Księżniczka Eugenia (ulubiona wnuczka królowej Elżbiety II i córka księcia Yorku – Andrzeja) zaręczyła się. Portal kozaczek.pl informuje, że jej wybrankiem jest 31-letni Jack Brooksbank. On, podobnie jak księżna Sussex, również nie pasuje do roli męża księżniczki, jeżeli weźmiemy pod uwagę reguły, którymi rządzą się członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej. Jack jest... barmanem! Wydaje nam się jednak, że księżna Kate przetarła szlaki innym królewskim wybrankom.

Ogłoszono kolejne zaręczyny w rodzinie królewskiej!

Para pobierze się 12 października, w kaplicy św. Jerzego, tym samym miejscu, gdzie ślub wzięli Meghan i Harry. Uroczystość zapowiada się niesamowicie luksusowo. Weźmie w niej udział aż 850 osób. Przypominamy, że jeżeli chodzi o byłą aktorkę i syna księżnej Diany, liczba ta sięgnęła „zaledwie” 600. osób. Wiemy już, że po mszy w kościele nastąpi uroczysty przejazd karetą, a potem śniadanie, które zostanie zorganizowane przez rodziców księżniczki w St. George's Hall.

Współczesna brytyjska rodzina królewska: Do kogo są podobni? (Stare portrety & współczesne FOTY)

Księżniczka Eugenia ma 27 lat. Jest dopiero 9. w kolejce do tronu Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Połnocnej.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Princess Eugenie (@princesseugenie)

Nazwali ją najbrzydszą panną młodą na świecie. Nie uwierzysz, jak pięknie wygląda dzisiaj
Nazwali ją najbrzydszą panną młodą na świecie. Nie uwierzysz, jak pięknie wygląda dzisiaj - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 12.09.2018 13:32
Wystarczy trochę pogrzebać w internecie : jest byłym kierownikem londyńskiego klubu “Mahiki” i byłbym barmanem. Teraz prowadzi winiarnię Wybranek księżniczki Eugenii jest jej bardzo dalekim kuzynem ze strony matki. Uczył się w szkole gdzie semestr kosztuje 12 tysięcy funtów,
odpowiedz

Polecane dla Ciebie