To nagranie pogrąży Meghan Markle. Zobacz, jak rozbiera się księżna

Brytyjska rodzina królewska ma kolejny kłopot z żoną księcia Harry`ego.
To nagranie pogrąży Meghan Markle. Zobacz, jak rozbiera się księżna
źródło: Men`s Health / YouTube - Dificil87
14.06.2018

Tuż po ślubie z księciem Harry`m na oficjalnej stronie internetowej brytyjskiej rodziny królewskiej pojawił się biogram świeżo upieczonej księżnej. Wynikało z niego, że Meghan Markle od zawsze zajmowała się działalnością dobroczynną. Karierę aktorską i długie lata funkcjonowania w showbiznesie zupełnie wymazano. Kiedy o sprawie zrobiło się głośno, dodano kilka zdań na temat jej działalności artystycznej.

 Wiemy, co się stanie, jeśli księżna Meghan urodzi córkę. Czysty ABSURD!

Nie ulega jednak wątpliwości, że jej przeszłość nie jest na rękę monarchii. Ta stara się zachować jak największą powagę, a śmiałe sceny z filmów czy nie do końca ubrane sesje zdjęciowe negatywnie wpływają na ten zachowawczy wizerunek. Przeszłości jednak nie da się wymazać i im bardziej będzie próbowało się ją ukryć - tym szybciej wyjdzie na jaw.

Doskonałym przykładem jest sesja zdjęciowa oraz nagranie zrealizowane kilka lat temu przez magazyn dla panów „Men`s Health”. Księżna Sussex chyba wolałaby o tym zapomnieć…

Meghan Markle dla Men`s Health

źródło: Men`s Health / YouTube - Dificil87

Temat powraca za sprawą procesu sądowego, jaki brytyjska rodzina królewska wytoczyła francuskiemu magazynowi „Closer”. To kolejna odsłona tego sporu, bo jakiś czas temu sąd przyznał monarchii rację i zasądził ponad 90 tys. funtów odszkodowania (niemal pół miliona złotych). Redakcja zdecydowała się na odwołanie.

Chodzi o fotografie opublikowane w gazecie kilka lat temu. Nieco ponad rok po ślubie z Williamem paparazzi udaje się zrobić zdjęcia opalającej się topless księżnej Kate. Te trafiają na łamy pisma i błyskawicznie obiegają cały świat.

Sąd uznał to za naruszenie prywatności Middleton. Prawnicy magazynu twierdzą jednak, że odszkodowanie jest zbyt wysokie. Walczą o jego obniżenie, a najlepiej - uniewinnienie. Argumentem mają być m.in. pikantne zdjęcia Meghan Markle.

Zobacz również: Księżna Meghan musi przestrzegać 12 wizerunkowych zakazów. Żadna kobieta by tego nie wytrzymała

Co wspólnego ma seksowna sesja zdjęciowa dzisiejszej księżnej Sussex z ukradkiem wykonanymi fotografiami opalającej się w prywatnej rezydencji Kate? Zdaniem prawników to dowód na hipokryzję brytyjskiej monarchii. Członkowie rodziny królewskiej mogą epatować nagością, kiedy tylko uznają to za słuszne. Kiedy jednak ktoś zrobi to za nich - nie kryją oburzenia. Według nich to wyjątkowo dwulicowa postawa. Zasądzone odszkodowanie nazwano „oburzająco wysokim”.

Kate Middleton, walcząc o swoje dobre imię, może przez przypadek zaszkodzić żonie szwagra. Wątpliwe, by sąd zmienił wyrok, ale o tym nagraniu na pewno zrobi się bardzo głośno…

źródło: Men`s Health / YouTube - Dificil87

Nagranie zrealizowane przy okazji sesji dla magazynu „Men` Health” zatytułowane: „Grillowanie jeszcze nigdy nie było tak gorące, jak z Meghan Markle”.

Rozumiecie, o co tyle krzyku?

Zobacz również: Takim kochankiem jest książę Harry. Pozazdrościsz Meghan

Polecane wideo

Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 06.11.2018 10:36
Takie są efekty naginania królewskiej etykiety. Szukając księżnej z nienaganna reputacją nie szuka się takiej która w internetach na zawsze utknie jako rozpustna dziewka. Szkoda, że królowa jest taka uległa, bo gdy umrze już nikt nie będzie miał wpływu na te bezwstydne lafiryndy, które swoje niby królewskie potomstwo wychowa na plebejuszy gotowych za kasę pokazać wszystko. Za niedługo monarchia też będzie muzlumanska jak Londyńskie getto ale przynajmniej wtedy nie będą świecić golizną w gazetach.
odpowiedz
Żorżyk (Ocena: 5) 25.06.2018 13:55
Żenujące są takie artykuły, tytuły, ludzka zawiść i prostactwo!!! Kobieta układa sobie życie na nowo. Zaakceptowała wszelkie ograniczenia, zakazy i nakazy rodziny Windsorów a nie jest to łatwe z czego pewnie hejtujący nie zdają sobie sprawy, a może po prostu nie mają bladego pojęcia. Ale co tam - w naturze Polaka jest aby temu co się powiodło robić koło pióra, gnoić go i kompromitować - ot, taka nasza cecha narodowa... A można Megan pogratulować, cieszyć się z nią, bezinteresownie wspierać zamiast oblewać pomyjami...Zanim zaczniesz krytykować, użyj przez chwilę choć część szarych komórek, które być może posiadasz.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.06.2018 19:58
Księciuniu sam nie był święty.Normalny klip ludzie przestańcie grzebać w cudzej przeszłości!
odpowiedz
hyhy (Ocena: 5) 14.06.2018 12:01
ło jezu, czepiajo sie ludzie, księżna tez człowiek
odpowiedz
.... (Ocena: 5) 14.06.2018 08:24
porażka.... co było kiedyś to się nie liczy ... liczy się tu i teraz raczej.... do dnia dzisiejszego odkąd Megan jest żoną to jakoś nie było widać by sie rozbierała czy coś w tym stylu.... dajcie jej spokój
odpowiedz

Polecane dla Ciebie