Wiemy, co się stanie, jeśli księżna Meghan urodzi córkę. Czysty ABSURD!

Zasady obowiązujące w brytyjskiej rodzinie królewskiej wciąż faworyzują chłopców.
Wiemy, co się stanie, jeśli księżna Meghan urodzi córkę. Czysty ABSURD!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/meghan_markle/)
11.06.2018

Nie trudno zauważyć, że brytyjska rodzina królewska staje się coraz bardziej nowoczesna. Szczególnie widoczne jest to w przypadku związku księcia Harry`ego i Meghan Markle. Następca tronu poślubił kobietę starszą od siebie, innego wyznania i obywatelstwa, po rozwodzie, o innym kolorze skóry. Sporo nowości, jak na ród, który od setek lat pozostawał wierny sztywnym zasadom.

 Księżna Meghan musi przestrzegać 12 wizerunkowych zakazów. Żadna kobieta by tego nie wytrzymała

To nie był jednak pierwszy sygnał. W 2013 roku królowa Elżbieta II zmieniła zasady sukcesji do brytyjskiego tronu. Od tego momentu płeć nie ma już żadnego znaczenia, dzięki czemu córka Williama i Kate, Charlotte, w momencie narodzin zajęła piąte miejsce w kolejce. Wyprzedzając m.in. wspomnianego młodszego syna Karola i Diany, a także nie ustępując Louisowi, który urodził się po niej.

Z potomstwem książąt Sussex będzie inaczej. Jeśli urodzi im się córka, ta nie otrzyma tytułu księżnej - informuje dziennik „The Independent”.

dziecko Harry`ego i Meghan

źródło: MorphThing.com / Facebook (facebook.com/pg/TheBritishMonarchy)

Jak informuje gazeta, książęcy tytuł odziedziczą wyłącznie potomkowie płci męskiej. Dla córek Harry`ego i Meghan królewskie prawo nie jest tak łaskawe. Jeśli małżonkowie doczekają się wyłącznie potomkiń płci żeńskiej - tytuł książąt Sussex wygaśnie. Kontynuację gwarantuje tylko syn. Choć i tak nie z automatu.

Okazuje się, że ich dzieci tytułowane będą jako lady i lord. Synom tytuł książęcy będzie przysługiwał wyłącznie wtedy, kiedy aktualnie panujący król wyda taki dekret. Nie jest wcale powiedziane, że się na to zgodzi. A nawet to, że ich rodzice wyrażą taką chęć.

Według „The Independent”, księżna Meghan może unieść się honorem, by pokazać swój sprzeciw dla przepisów faworyzujących potomków płci męskiej. Znana jest bowiem ze sowich feministycznych poglądów.

Zobacz również: Takim kochankiem jest książę Harry. Pozazdrościsz Meghan

dziecko Harry`ego i Meghan

źródło: MorphThing.com

Wnuk królowej Elżbiety II i jego amerykańska wybranka zdaniem ekspertów, jeśli zdecydują się na dziecko, to w najbliższej przyszłości. Świeżo upieczona księżna w sierpniu skończy 37 lat.

Niektórzy już teraz próbują przewidywać, jak będzie wyglądało kolejne royal baby na brytyjskim dworze. To jeszcze (najprawdopodobniej) jeszcze nie istnieje, ale dzięki nowoczesnym technikom możemy je zobaczyć.

Tak ma wyglądać dziecko księcia i księżnej Sussex, jeśli okaże się chłopcem. Portret powstał z połączenia zdjęć rodziców.

dziecko Harry`ego i Meghan

źródło: MorphThing.com

A tak najprawdopodobniej będzie prezentowała się córka Harry`ego i Meghan. Zdjęcie dziewczynki powstało dokładnie w ten sam sposób.

Jedno jest jednak pewne - księżniczką raczej nie zostanie.

Zobacz również: Absurdalna lista rzeczy, których Meghan Markle NIE MOŻE robić jako żona Harry`ego. Zniosłabyś to?

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 2 / 5
gość (Ocena: 2) 11.06.2018 11:10
Meghan jest mulatka, matka jest czarna, ojciec bialy wiec ich dziecko moze tez byc czarne.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie