Elżbieta II przebiła wszystkich gości! Takiego prezentu młoda para się nie spodziewała

Zobacz, co Harry i Meghan dostali od królowej na nową drogę życia.
Elżbieta II przebiła wszystkich gości! Takiego prezentu młoda para się nie spodziewała
źródło: Facebook (facebook.com/TheBritishMonarchy)
22.05.2018

W sobotę o godzinie 13:00 cały świat wstrzymał oddech. Meghan Markle – hollywoodzka aktorka, feministka, gwiazda i w dodatku Mulatka – powiedziała sakramentalne „tak” księciu Harry`emu. W ramach prezentów ślubnych młodzi zażyczyli sobie, by zgromadzeni goście przekazali datki na jedną z siedmiu wybranych przez nich organizacji charytatywnych.

Na liście znalazły się m.in. organizacje walczące z wirusem HIV, pomagające bezdomnym czy wspierające kobiety w Bombaju.

Zobacz również: JUŻ SĄ! Oto oficjalne zdjęcia ze ślubu Meghan i Harry`ego!

Jak się jednak okazało, prośbę Państwa Młodych zignorowało kilku gości, w tym sama Elżbieta II. Królowa zaskoczyła wszystkich, ponieważ podarowała wnukowi i jego żonie... pałacyk myśliwski w jej posiadłości Sandringham.

Co ciekawe, W 1893 roku przyszły król Edward VII podarował ten sam pałacyk swojemu synowi, późniejszemu królowi Jerzemu V - również w prezencie ślubnym! Historia lubi zataczać koło. 

źródło: Facebook (facebook.com/TheBritishMonarchy)

ZOBACZ TAKŻE: Absurdalna lista rzeczy, których nie może robić Meghan Markle

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 22.05.2018 18:08
Oczywiście, że para młoda się takiego prezentu spodziewała. Przecież to długa tradycja, że królowa daje nowożeńcom w prezencie ślubnym jakąś posiadłość, a ma takowych posiadłości kilkadziesiąt. Więc się tak nie podniecajcie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie