Wiemy, co Kate i William szeptali do siebie pod szpitalem!

Świat będzie w szoku.
Wiemy, co Kate i William szeptali do siebie pod szpitalem!
© Forum/REUTERS
26.04.2018

News numer jeden tego tygodnia? Bez wątpienia narodziny trzeciego royal baby w Wielkiej Brytanii. Cały świat obserwował, jak księżna Kate zaledwie 7 godzin po wyczerpującym porodzie wyszła przed szpital wraz z mężem i noworodkiem. Choć oczy wszystkich skupione były głównie na malutkim zawiniątku w jej ramionach, wprawni obserwatorzy zauważyli, że Kate i William szeptali coś do siebie od czasu do czasu. O czym rozmawiali?

Kate i William POKAZALI SYNKA! Tak wygląda ich trzecie dziecko

Jak donosi wp.pl, brytyjska gazeta „Mirror” wykorzystała profesjonalny czytnik warg, by znaleźć odpowiedź na to pytanie. Okazało się, że świeżo upieczony tata dopytywał żonę, czy dobrze się czuje i czy wszystko w porządku. Ta odpowiedziała mu, że owszem. Wspólnie dostrzegli również w tłumie znajomą osobę, do której pomachali. Na końcu oboje doszli do wniosku, że jest „zbyt wietrznie” i maluszkowi może być odrobinę za zimno. Po tych słowach udali się do samochodu.

Internauci zgodnie orzekli, że taki dialog może świadczyć o jednym, a mianowicie o szczerym, głębokim uczuciu łączącym Williama i Kate.

Uroczo, prawda?

Komentarze (3)

Ocena: 4 / 5
pola (Ocena: 2) 29.04.2018 07:19
Kate mowila również do Williama ze jest zmeczona i czy moga juz wejsc do srodka. A on od razu wprowadzil ja do szpitala.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.04.2018 13:47
podziwiam ją, że po porodzie wyszła do tłumu
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo