To już oficjalne: ZNAMY IMIĘ trzeciego dziecka Kate i Williama!

Mały książę jest piąty w linii sukcesji do brytyjskiego tronu.
To już oficjalne: ZNAMY IMIĘ trzeciego dziecka Kate i Williama!
© Forum/REUTERS
27.04.2018

23 kwietnia 2018 roku w godzinach porannych księżna Cambridge udała się do szpitala, gdzie kilka godzin później urodziła swoje trzecie dziecko. Kate i William zostali rodzicami syna. Mały książę ważył 3,85 kilograma, a poród odbył się bez żadnych komplikacji.

Zobacz również: Kate i William POKAZALI SYNKA! Tak wygląda ich trzecie dziecko

Tego samego dnia wieczorem szczęśliwi rodzice pojawili się przed londyńskim szpitalem, aby przedstawić światu swojego potomka - piątego w linii sukcesji do brytyjskiego tronu (przed nim jest dziadek - książę Karol, ojciec - książę William, starszy brat - George i siostra Charlotte).

Dziś ujawniono jego imię - Louis Arthur Charles z Cambridge, Jego Królewska Wysokość książę Zjednoczonego Królestwa.

Louis to nawiązanie do pradziadka chłopca, czyli księcia Filipa - małżonka królowej Elżbiety II. Jego dziadkiem był właśnie Louis Mountbatten. To przy okazji także jedno z imion księcia Williama - William Arthur Philip Louis oraz księcia George`a - George Alexander Louis.

Arthur to z kolei rodzina tradycja - jest drugim imieniem zarówno księcia Williama, jak i księcia Karola. Charles nawiązuje w oczywisty sposób do dziadka małego Louisa.

Kwestia ta od dawna rozpalała wyobraźnię poddanych, fanów rodziny królewskiej, jak i bukmacherów. Na liście faworytów byli m.in. Arthur, Alexander, Albert, Philip, Henry, Charles czy Thomas.

Co myślisz o tym wyborze?

Zobacz również: Przypadek? Na pewno nie! Księżna Kate w identycznej sukience jak Lady Di

© Forum/REUTERS

© Forum/REUTERS

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 27.04.2018 14:10
ile imion
odpowiedz

Polecane dla Ciebie