Przypadek? Na pewno nie! Księżna Kate w identycznej sukience jak Lady Di

Media na całym świecie rozpisują się dzisiaj o sukienkach żony i matki księcia Williama.
Przypadek? Na pewno nie! Księżna Kate w identycznej sukience jak Lady Di
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/katemiddletonphotos/?hl=pl)
24.04.2018

Dla nikogo nie jest tajemnicą, że księżna Kate często inspiruje się stylem księżnej Diany. Chociaż ubrania, które nosi, nie są kropka w kropkę takie same, stanowią ukłon w stronę matki Williama i Harry’ego. Księżna Di uchodziła w swoim czasie za ikonę mody, podobnie jak teraz księżna Kate.

Zobacz także: Księżna Kate urodziła! Znamy płeć dziecka

Narodziny dzieci stały się dla niej doskonałą okazją do odwzorowania stylu Diany. Jest tradycja, że para książęca pokazuje nowonarodzone dziecko Brytyjczykom. Gdy Kate stała przed drzwiami szpitala z pierworodnym synem na rękach, miała na sobie kreację łudząco podobną do sukienki swojej teściowej, podczas gdy ta pokazywała poddanym małego Williama. Mowa o błękitnej sukience w białe grochy. Niebieską sukienkę w białe grochy Diana miała na sobie także podczas wizyty na wyspach brytyjskich w 1982 r.

Sytuacja powtórzyła się po narodzinach trzeciego Royal Baby. Księżna Kate w kilka godzin po porodzie zaprezentowała się w czerwonej sukni z koronkowym, białym kołnierzykiem. Gdy księżna Di po raz pierwszy wystapiła publicznie z Harrym, założyła czerwony kostium, spod którego wystawał biały kołnierz. Poza tym bardzo podobną stylizację Diana miała na sobie w 1983 r. podczas oficjalnej wizyty z księciem Karolem w Kanadzie.  Wyraźnie widać na tych dwóch przykładach inspirację stylem Diany. Nie miała ona jednak miejsca po narodzinach małej Charlotte. Wtedy Kate wybrała jasnożółtą sukienkę w kwiecisty wzór.

Wszystkie sukienki zostały zaprojektowane przez brytyjską projektantkę – Jenny Peckham.
 

 

23/07/2013

Post udostępniony przez Kate Middleton (@katemiddletonphotos)

 

Catherine with her third child and Princess Diana with Harry ️️️

Post udostępniony przez Kate Middleton (@katemiddletonphotos)

 

 

Post udostępniony przez Kate Middleton (@katemiddletonphotos)

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
lilka (Ocena: 5) 27.04.2018 13:12
Przestańcie pisać, że Lady Diana ma na sobie sukienkę. Przecież widać, że to jest płaszcz. Książę Harry urodził się w połowie września, więc musiało już być chłodno wtedy. Na zdjęciu wyraźnie widać, że rękaw od właściwej sukienki (lub bluzki) jest w biało-czerwone paski i wystaje spod płaszcza. Kolor sukienki księżnej Kate jest więc nawiązaniem do płaszcza Lady Diany.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.04.2018 06:29
Faktycznie identyczna...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie