Wyszło na jaw, ile będzie kosztował poród księżnej Kate. Każda matka chciałaby rodzić w takich warunkach

Wiemy, na jakie udogodnienia może liczyć. Co za luksus!
Wyszło na jaw, ile będzie kosztował poród księżnej Kate. Każda matka chciałaby rodzić w takich warunkach
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/hrhtheduchessofcambridge/)
12.04.2018

Poród księżnej Kate zbliża się wielkimi krokami. Dla większości kobiet to czas ekscytacji oraz lekkiego podenerwowania. Wiadomo, że wydanie dziecka na świat do przyjemnych nie należy i nigdy nie wiadomo, czego się spodziewać. Żona księcia Williama należy jednak do tak uprzywilejowanych osób, że może liczyć na specjalne traktowanie oraz wszelkie przejawy luksusu. W końcu ze względu na nią zamknięto całe skrzydło szpitala. Czego dokładnie może oczekiwać księżna i ile będzie to kosztowało? Szczegóły opisuje portal party.pl, który powołuje się na magazyn „Hello”.

Zobacz także: Już wiadomo, kiedy księżna Kate urodzi trzecie dziecko!

Portal party.pl informuje, że doba w szpitalu St Mary’s w Londynie kosztuje 7 tys. funtów, co w przeliczeniu na złotówki daje 33 tys. zł... W cenę wliczają się m. in. wyszukane potrawy przyrządzone ze składników najlepszej jakości. Do tego rodzina może zamówić szampana oraz wino. Co do samej księżnej, będzie mogła się delektować różnymi rodzajami herbaty.

Menu jest tylko jedną z wielu zachcianek, które zostaną spełnione przez personel szpitala. Rodząca może sobie zażyczyć wszystkiego – także masażu oraz zabrania dziecka na noc przez położną, aby odpocząć po porodzie.

Chciałybyście rodzić w takich warunkach?
 

 

baby bump

Post udostępniony przez Kate Middleton (@katemiddletonphotos)

Polecane wideo

Komentarze (13)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 15.04.2018 08:50
Matko a ta znowu w ciąży? Mam wrażenie, jakby jedyne co robiła to była w ciąży, nic poza tym.
odpowiedz
Żaneta (Ocena: 5) 13.04.2018 10:29
A kto by nie chciał dobrego jedzenia w szpitalu? ;) Też bym wolała rodzić i odpoczywać po porodzie w lepszych warunkach, chociaż w moim szpitalu i tak dramatu nie ma.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 12.04.2018 19:24
Inwektywy sa poniżej osob kulturalnych, też tak uważam. Ta pani poprostu ma plan i go realizuje. Chce mieć dużo dzieci i będzie je miała. A że podatnicy brytyjscy utrzymują cała krolewska rodzine, ich wybor.Ta pani po prostu korzysta z okazji i tyle.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.04.2018 19:22
masaz i herbata dla ksieznej to luksus ?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.04.2018 16:52
Ludzie ! Naprwde żałosne nazywać tak kobietę w ciąży ! Ciekawe czy Twoja mama to też "locha rozpłodowa" ..... wstyd powinno Ci być za takie określenia !
odpowiedz

Polecane dla Ciebie