Dziewczyna usłyszała, że jest grubaską. Zemściła się w idealny sposób!

Przypadek Amerykanki pokazuje, że w takich sytuacjach nie warto stać ze spuszczoną głową.
Dziewczyna usłyszała, że jest grubaską. Zemściła się w idealny sposób!
Fot. Facebook.com (https://www.facebook.com/vega.joyblossom)
10.04.2018

O tym, jak bardzo bolą niektóre słowa, przekonała się 19-letnia AmerykankaVega Blossom. Dziewczynę spotkała ogromna przykrość podczas wizyty w ulubionej cukierni. O całym zajściu napisano w „Daily Mail”. Trzeba przyznać, że Vega wspaniale poradziła sobie z trudną sytuacją.

Zobacz także: Nawet nie przypuszczacie, kto zakochał się w tej dziewczynie! (Jakim cudem poderwała TAKIE CIACHO?!)

Dziewczyna ma nadwagę. Gdy stała w kolejce, usłyszała za sobą głos kobiety, która mówiła do swojej koleżanki: „Miejmy nadzieję, że ta grubaska nie wykupi nam wszystkich babeczek”. 19-latka zwróciła uwagę na to, że słowa specjalnie były wypowiedziane na tyle głośno, aby do niej dotarły. Przyznała, że zrobiło jej się bardzo przykro. Dziewczyna postanowiła pokazać kobiecie, co myśli o jej postępowaniu. Wykupiła wszystkie babeczki, które były dostępne w cukierni. Ale to nie wszystko.

Gdy wychodziła, zwróciła się do kobiet z prośbą o otwarcie drzwi, ponieważ sama miała zajęte ręce. Ich miny były bezcenne. Obie sprawiały wrażenie wyjątkowo zakłopotanych. Vega miała ogromną satysfakcję. Słodyczami podzieliła się potem z najbliższymi.

Sytuacje takie jak ta pokazują, że czasami dobrze jest utrzeć trochę nosa niewychowanym ludziom. Vega wykazała się pomysłowością, a jednocześnie nie zniżyła się do poziomu tych klientek.

 

Komentarze (9)

Ocena: 4.56 / 5
gość (Ocena: 5) 11.04.2018 12:11
I wszyscy w autobusie zaczęli klaskać.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.04.2018 23:20
Nie nazwałabym tego utarciem nosa.. Tamte kobiety pewnie bez żalu kupiły sobie coś innego, a ona tylko im udowodniła, że faktycznie jest grubaską, która wykupi wszystkie babeczki.
zobacz odpowiedzi (1)
kithy (Ocena: 1) 10.04.2018 20:11
no i co wy promujecie, nadwagę? super
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.04.2018 17:56
haha obeszly sie smakiem lalunie :P
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.04.2018 15:24
No tak wreszcie miala jednorazowe wytlumaczenie swojego obżarstwa. Śmiesznie zabrzmiało, podkreślenie tego, że podzieliła się babeczkami z bliskimi.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo