To wydarzyło się naprawdę: Ojciec przez 20 lat więził syna w drewnianej skrzyni

Przerażającego odkrycia dokonali pracownicy socjalni.
To wydarzyło się naprawdę: Ojciec przez 20 lat więził syna w drewnianej skrzyni
Fot. Unsplash
11.04.2018

Media co jakiś czas donoszą o przerażających czynach, których jedni ludzie dopuszczają się wobec drugich. Niedawno pisałyśmy o dziewczynie, którą głodził własny dziadek. Historia wydarzyła się w Japonii. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj.

Japonia najwyraźniej słynie z przerażających opowieści. Kolejną opublikował portal pikio.pl. 73-letni Yohsitan Yamasaki z miasta Sanda uznał, że jego syn jest chory psychicznie. Dlatego postanowił uwięzić go w drewnianej skrzyni. Mężczyzna spędził w niej najlepsze 20 lat swojego życia. Był wypuszczany tylko raz dziennie, aby zjeść i wykąpać się. Urządzenie miało 90 cm szerokości i 180 cm długości. W momencie uwolnienia syn okrutnego staruszka był w wielu 42 lat.

Sprawa ujrzała światło dzienne, kiedy do domu Yohsitana Yamasaki wkroczyli pracownicy socjalni. Mężczyzną, który obecnie opuścił swoje więzienie, zajmują się lekarze. Co do oprawcy, znajduje się w rękach policji.

Niewykluczone, że niektórzy Japończycy praktykują metody wychowawcze, które nie są niczym innym, jak bestialstwem. To nie pierwszy przypadek, gdy w Japonii rodzic przetrzymywał dziecko w zamknięciu. Pikio.pl informuje, że kilka miesięcy temu w jednym z domów zostało odnaleziono ciało 33-letniej kobiety. Była więziona przez własnych rodziców i zmarła z wychłodzenia.

Komentarze (9)

Ocena: 4.67 / 5
Podpis2 (Ocena: 2) 11.04.2018 14:40
Europejki i Amerykanki są o wiele gorsze - mordują swoje dzieci ze szczególnym okrócieństwem przed porodem w czasie porodu i po porodzie. Przymuszają do tego procederu składania ofiar z niewinnych wielu innych jak lekarze aptekarze zarządy podatników itd.
zobacz odpowiedzi (5)
obeah (Ocena: 5) 11.04.2018 09:04
szkoda, żę w takich sytuacjach niket z sąsiadów nie jest wścibski, gdy widział babe w ciąży i nagle jeb brak dziecka u danej rodziny, to mnie zawsze zastanawia jak można więzić dzieci, i co reszta świata w dupie ma że momuś się bachor urodził jeszcze wczoraj go widzieli z wóxkiem a tu nagle jeb nie ma człowieka
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 11.04.2018 05:16
Można trafić gorzej niż Komenda? (facet, który odsiedział 18 lat za niewinność) Można.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo