Nastolatkowie zabili swoje dziecko. „Klaudia namawiała Karola, żeby bił ją w brzuch”

Młodociana matka przyniosła do szpitala ciało noworodka.
Nastolatkowie zabili swoje dziecko. „Klaudia namawiała Karola, żeby bił ją w brzuch”
źródło: Facebook via wiadomosci.wp.pl
15.03.2018

To wydaje się niepojęte, kiedy matka zabija własne dziecko, ale podobnych historii zdarza się wiele. Mimo wszystko za każdym razem, ciarki przechodzą po plecach, kiedy o nich słyszymy. Ostatnia doba należy do jednej z nich. Cała Polska mówi o zamordowaniu noworodka przez niepełnoletnią matkę.

Wszystko zaczęło się od tego, że nastolatka przyniosła do szpitala martwe dziecko. Twierdziła, że poród odbył się w jej domu, a ono już urodziło się martwe. Jednak specjaliści szybko odkryli prawdę. Noworodek żył po urodzeniu, ale został zamordowany.

Klaudia, matka dziecka, ma 15 lat, a jego ojciec 16. Para poznała się w technikum Zespołu Szkół Zawodowych w Kurzętniku, czytamy w „Fakcie”. Ze zdjęć zamieszczonych na Facebooku można wywnioskować, że chłopak i dziewczyna byli nierozłączni i bardzo się kochali. Po jakimś czasie Klaudia zaszła w ciążę. Zarówno ona, jak i jej chłopak nie chcieli dziecka i już wcześniej próbowali się go pozbyć. Tak wynika z relacji osób, które ich znały. Mówią one nawet o tym, że ciężarna prosiła ojca swojego dziecka, aby ten bił ją w brzuch i w ten sposób doprowadził do poronienia – informuje portal wiadomości.wp.pl.

nastoletnia matka

fot. Thinkstock

Plan się nie powiódł. 7 marca na świat przyszedł zdrowy chłopczyk. Po 30 minutach już nie żył. Dopiero następnego dnia niepełnoletnia matka zaniosła swoje dziecko do Szpitala Powiatowego w Nowym Mieście Lubawskim. Tam oficjalnie stwierdzono zgon.

Pojawiła się teoria, że to ojciec dziecka namówił Klaudię do zbrodni. Chłopak został już umieszczony w areszcie. Zarzucono mu nakłanianie do przerwania ciąży i zabójstwa (po tym jak dziecko przyszło na świat). Co do dziewczyny, przebywa w ośrodku wychowawczym. Będzie odpowiadała za zabójstwo.

Zobacz także: Oddałam dziecko do adopcji. Dobrze zrobiłam?

Źródło: wiadomości.wp.pl.

Polecane wideo

Komentarze (54)
Ocena: 4.81 / 5
gość (Ocena: 5) 16.05.2018 13:42
Mordercy i psychopaci-po jakiego grzyba zdecydowali sie dbać o ciaze az do tak późnego etapu,skoro mogli zastosować metody poronne na samym początku ciazy,kiedy układ nerwowy nie jest do konca wyksztalcony. "Kochanie odżywiaj sie zdrowo,dbaj o siebie,bo w 9 miesiacu zabijemy nasze dziecko"-nosz kuzwa trzeba było je usunąć na samym początku ciazy do max 3 miesiaca,a nie jak jacyś sadyści czekać do samego porodu. Ja tez dwa razy wywołała poronienie,wiec nie jestem swieta,ale działałam szybko,bo wiem,ze im pozniej tym większe prawdopodobieństwo,ze dziecko bedzie cierpieć. Gdybym doszła do tygodnia,gdzie dziecko odczuwa bol na bank bym je nie usuwała. Po choooja tyle czasu nosilas dziecko pod sercem? Głupia sadystka,wiesz ile ono bolu czulo w tak późnym etapie ciazy?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.03.2018 21:42
Jesli rodzila w domu to gdzie byli jej rodzice?przeciez przy porodzie jest mnostwo krwi,wiec rodzice musieli o tym wiedziec i nie zareagowali???co to za rodzice tej dziewczyny ze nie zareagowali na swojego wnuka,mogli przeciez go wychowac... rodzicow przed sąd postawic,niech odpowiedzą za nie udzielenie pomocy umierajacemu dziecku!!!!
zobacz odpowiedzi (1)
Marie Rose (Ocena: 5) 16.03.2018 16:32
No i macie kurwa, ten wasz zakaz aborcji... poza tym mogli wywołać poronienie jeszcze raz, a tak muszą się męczyć bo zabili dziecko, debile...
zobacz odpowiedzi (6)
gość (Ocena: 5) 16.03.2018 01:32
Aborcja powinna być legalna, jak w innych cywilizowanych państwach europejskich, a także u wszystkich naszych sąsiadów. Wtedy nie dochodziłoby do takich patologii, bo normalne to nie jest. Nie mówcie o tabletce 72 po, ponieważ nie jest już łatwo dostępna w praktyce. Może należy wreszcie pogodzić się z faktem, że nie każdy powinien i chce być rodzicem. Przypadki jak mama Madzi czy noworodki na śmietnikach lub pijane kobiety w ciąży, czy też "domowe" aborcje to wierzchołek góry lodowej całego problemu.
zobacz odpowiedzi (5)
gość (Ocena: 5) 15.03.2018 23:06
Kur.. ja moglabym byc sedzinom w takich sprawach.Ci co krzywdza dzieci i zwierzeta mieliby przejeb...u mnie na wejsciu.Adwokat? Kur.. jaki adwokat?...Krzeslo elektryczne albo niech zapier.... do ciezkiej fizycznej pracy az sam zdechnie.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie