Temu skatowanemu kundelkowi kibicowała cała Polska. Oczko nie żyje

Piesek dwa lata temu został cudem uratowany.
Temu skatowanemu kundelkowi kibicowała cała Polska. Oczko nie żyje
źródło: Facebook (facebook.com/centrumadopcyjne)
22.02.2018

Wszyscy mieli nadzieję, że ta historia zakończy się happy endem. Małego kundelka, który później otrzymał imię Oczko, cała Polska poznała dwa lata temu. Pies został bestialsko skatowany przez swojego właściciela. Obrażenia były na tyle poważne, że zwierzę cudem uniknęło śmierci. Miał uszkodzoną wątrobę, zmiażdżone płuca i oczy. Te dosłownie wypadły z oczodołów.

Weterynarzom z Przemyśla udało się go uratować, choć jak twierdzą, nigdy nie spotkali się z tak ciężkim przypadkiem. Po ponad miesiącu leczenia wydawało się, że małego bohatera już nic złego nie spotka. Czarny kundelek znalazł nowy dom i powoli dochodził do siebie. Niestety, właśnie dotarła do nas wiadomość, że odszedł.

„Żegnaj Oczko, umarłeś u wspaniałej rodziny, która Cię przygarnęła, zaakceptowała twoje słabości, kochała do ostatniego tchnienia. Niestety biologiczny zegar był nieubłagany. Cieszę się jednak, że spędziłeś ostatnie 2 lata, cudowne lata, w domu. Prawdziwym domu” - napisał na Facebooku weterynarz, który pomógł uratować kundelka.

Komentarze (22)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 27.02.2018 17:29
Psy to istoty z nieba.Więc tam wracają.Szkoda,że tak szybko.Nie mogę nic dodać.Przez łzy.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.02.2018 15:16
Chętnie bym się dowiedziała , co z tą kanalią która to zrobiła?
odpowiedz
peter pan (Ocena: 5) 23.02.2018 10:04
Zegnaj pieseczku :'(
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.02.2018 09:24
Nie trzeba lubić zwierząt, ale nie jestem w stanie pojąć jak tak po prostu można zrobić krzywdę istocie młodszej i słabszej od siebie. Brzydze się przemocą, ale w przypadku takich "ludzi" zawsze mam nadzieję, że ich też spotka coś złego.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.02.2018 07:44
Biedny piesek ;( A na tego co mu to zrobił brak mi słów! Powinno spotkać go to samo!!! Nie jestem złym człowiekiem ale taką bestię zastrzeliłabym bez wahania!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo