11-latka urodziła dziecko! O ojcostwo podejrzewany jest...

Do wydarzenia doszło w Hiszpanii.
11-latka urodziła dziecko! O ojcostwo podejrzewany jest...
Fot. iStock
13.02.2018

Dzieci coraz częściej... rodzą dzieci. W mediach nie brakuje doniesień o małoletnich matkach. Większość z nich nie jest świadoma swojego odmiennego stanu i nagle okazuje się, że bóle brzucha są skurczami porodowymi. Podobny przypadek miał niedawno miejsce w Hiszpanii.

Do 11-letniej dziewczynki zostało wezwane pogotowie. Dolegał jej uporczywy ból brzucha. Rodzice byli pewni, że przyczyną jest schorzenie jelit. Po przewiezieniu dziewczynki do szpitala lekarze bardzo szybko odkryli, że to akcja porodowa. Jeszcze zanim ciężarna została przewieziona na salę porodową, urodziła dziecko. Poród na szczęście przebiegł bez komplikacji. Zarówno niepełnoletnia mama, jak i jej dziecko czują się dobrze.

W tej historii największym znakiem zapytania jest, kto dopuścił się czynu seksualnego z nieletnią. Podejrzany jest jej 14-letni brat. Minister zdrowia regionu Murcja ogłosił, że w tej sprawie zostanie przeprowadzone dochodzenie – czytamy na mamdziecko.interia.pl. Zostaną też przeprowadzone testy DNA.

11-letnia matka pochodzi z Boliwii. W razie gdyby ojcem jej dziecka okazał się 14-letni brat, może on uniknąć konsekwencji prawnych, ponieważ hiszpańsie prawo nie przewiduje kary w przypadku seksu z małoletnią, jeżeli obie osoby są w zbliżonym wieku.

Myślicie, że jeżeli brat jest ojcem, powinien ponieść karę?

Zobacz także: 13-latka z Chojnic urodziła dziecko. W ciążę zaszła z 20-latkiem! (Naturalny poród trwał tylko 40 minut)

 

Polecane wideo

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 14.02.2018 00:02
Kurvva, puściła się z bratem, jprd.....kazirodcza patologia goni patologie w artykułach na tym portalu ! A może ona została zgwałcona przez tego gnoja, nie wiadomo, bo to ci się przyzna ? Nie zdziwiłabym się jeszcze, gdyby było to gdzieś w dziczy w Afryce lub jakichś plemionach odosobnionych od cywilizacji, ale w cywilizowanym państwie takie coś ?! Po prostu się to w pale nie mieści, dalej niech seksualne sprawy będą tematem tabu dla małolatów, i niech dalej wierzą w to, że dzieci ,,bocian przynosi,, to będzie więcej takich akcji, p0pierd0leńcy.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.02.2018 22:58
Nie rozumiem dlaczego tego chłopaka może ominąć kara? Między 11 a 14 rokiem życia jest kolosalna różnica, na typ etapie dorastania różnice w patrzeniu na świat i rozumowaniu pewnych rzeczy są spore. 11-latka ma prawo być naiwna, może ulegać wpływowi starszego brata ale 14-latek powinien mieć coś w głowie i doskonale wiedzieć że pewne zachowania są karygodne.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.02.2018 18:56
Czekam na fale komentarzy, że to jej wina i powinna wiedzieć, że z własnym nratem sie tego nie robi jak to było w podobnym przypadku opisanym na tym portalu.
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 13.02.2018 18:36
Latynosi to zwierzęta nie dziwię się Trumpowi,że nie chce ich wpuszczać.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.02.2018 16:53
masakra. Biedna mała
odpowiedz

Polecane dla Ciebie