Studenci wymyślili obrzydliwą seks-zabawę w „pieczenie prosiaka”. To przebija nawet słynne „słoneczko” (18+)

Do gry wykorzystują otyłe koleżanki.
Studenci wymyślili obrzydliwą seks-zabawę w „pieczenie prosiaka”. To przebija nawet słynne „słoneczko” (18+)
Fot. Thinkstock
14.02.2018

Od kilku lat głośno jest o „słoneczku”, czyli ulubionej erotycznej zabawie polskich nastolatków. Wciąż nie do końca wiadomo, czy takie rzeczy dzieją się naprawdę, a może to jedynie kolejna miejska legenda. Tak czy owak, nabuzowanym hormonami młodym ludziom rzeczywiście nie brakuje fantazji. Ta „gra” jest na to najlepszym dowodem.

Jak informują media, na jednym z najbardziej prestiżowych uniwersytetów w Stanach Zjednoczonych wybuchł ogromny skandal seksualny ze studentami w roli głównej. Członkowie bractwa Zeta Beta Tau z Cornell University mieli ze sobą rywalizować w najgorszy możliwy sposób, czyli wykorzystując niczego nieświadome koleżanki ze studiów.

„Zabawa” została nazwana przez nich „pieczeniem prosiaka”. Termin ten odnosi się do nadwagi uwiedzionych dziewcząt.

Zobacz również: Seks-zabawy gimnazjalistów: Słoneczko, pociąg, tęcza i…

zabawa pieczenie świni

fot. Thinkstock

Studenci z Cornell University, czyli jednej z kilku najlepszych uczelni w całych Stanach Zjednoczonych, mieli wykorzystywać seksualnie swoje koleżanki. Co prawda dziewczyny wyrażały zgodę na stosunek, ale nie były świadome, co za tym stoi. W rzeczywistości nie chodziło o autentyczny pociąg seksualny ale udział w szokującej męskiej grze.

„Pieczenie prosiaka” polegało bowiem na „zaliczeniu” jak największej liczby partnerek z nadwagą. Im więcej ważyła partnerka, tym więcej punktów otrzymywał uczestnik. W efekcie ofiarami stawały się przede wszystkim bardzo otyłe studentki, bo tylko w ten sposób można było wygrać.

Nie wiadomo, ile z nich zostało w ten sposób wykorzystanych, ale skala zjawiska najprawdopodobniej jest ogromna.

Zobacz również: EXCLUSIVE: Grałam w „słoneczko”

zabawa pieczenie świni

fot. Unsplash

Jak informują amerykańskie media, władze Cornell University miały wiedzieć o „zabawie” już od ubiegłego roku. Dopiero niedawno wszczęto jednak śledztwo, które doprowadziło do zawieszenia działalności bractwa Zeta Beta Tau na 2 lata. Każdy kolejny incydent tego typu ma się zakończyć jego rozwiązaniem.

Studenci, których podejrzewa się o udział w „zabawie” zostali oddelegowani na specjalne zajęcia z psychologiem i seksuologiem, aby zrozumieli, co złego zrobili. I już nigdy nie chcieli tego powtórzyć.

Ryan Lombardi, osoba odpowiedzialna na uczelni za kontakty ze studentami, nazwał „pieczenie świni” obrzydliwą grą, która nastawiona była na odebranie kobiecie godności. O nadużyciach tego typu na amerykańskich uniwersytetach słyszy się jednak nie od dziś, a skala zjawiska może być o wiele większa.

Zobacz również: 8 zabaw erotycznych, które powinnaś wypróbować ze swoim facetem

Polecane wideo

Komentarze (20)

Ocena: 4.8 / 5
gość (Ocena: 5) 10.05.2018 14:14
Ale w Hameryce to chyba nie problem z otyłymi kobietami. Oni są chyba najgrubszym narodem świata.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.03.2018 23:13
Polecam rolety
odpowiedz
Aki (Ocena: 5) 10.03.2018 19:54
Grę wymyślił taki co lubi puszyste a reszta się zgodzila i udawala ze to gra bo tez lubią puszyste. I gra to " pieczenie parówki, kiełbasy i makaronu nitka. Co się trafi." wygrywa dziewczyna ktora upiecze parówę a przegrywa ta która ugotuje niteczkę. Panowie wy im grubsi tym lepiej? Czy tez chudo tam lubicie u siebie w gaciach? Idealni supermeni.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.03.2018 22:12
Przynajmniej dziewczyny mogły zaznać odrobiny seksu, bo inaczej mają marne na to szanse, skoro wyglądają jak wieloryby.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.02.2018 09:21
Co ci ludzie mają w tych swoich cieniutkich mozgach????
odpowiedz

Polecane dla Ciebie