Skandal w autobusie: para uprawiała seks na oczach pasażerów! (VIDEO 18+)

Zero skrępowania.
Skandal w autobusie: para uprawiała seks na oczach pasażerów! (VIDEO 18+)
Fot. Prt screen YouTube
18.01.2018

Pamiętacie historię pary, która uprawiała seks na pokładzie samolotu lecącego z Manchesteru na Ibizę? W Sieci w błyskawicznym tempie został rozpowszechniony film, który nagrał jeden z towarzyszy podróży. Widać na nim jak nieskrępowany mężczyzna i bezwstydna kobieta baraszkują pośród zniesmaczonych i zdezorientowanych ludzi.

Cały artykuł i zdjęcia z tego wydarzenia znajdziecie w tym tekście: „Facet krzyczał, czy ktoś ma kondomy, a potem uprawiał seks z przypadkową dziewczyną!”

Okazuje się, że podobnych historii jest więcej. W Internecie krąży nagranie pary kopulującej w londyńskim piętrowym autobusie. Najgorsze w całej historii jest to, że nie byli na piętrze sami. Obecność pasażerów nie krępowała ich jednak w najmniejszym stopniu.

Dziewczyna po prostu usiadła na kolanach swojego faceta i podskakiwała na nich w szybkim tempie. Kompletnie nie reagowała przy tym na śmiech osoby, która nagrywała ją w tak intymnym momencie. Co ciekawe, zapewne nie wszyscy pasażerowie byli świadomi tego, co dzieje się tuż obok nich.

Cóż. To, co im umknęło, mogą teraz obejrzeć w Sieci:

 

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 19.01.2018 00:33
Mieszkam w Lomdynie i fakt, to co sie tutaj dzieje wola o pomste do nieba...:/
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.01.2018 00:32
Tak to jest , jak się pornoli ,,publiczny sex ,, naogląda :D Jakoś mnie to nie dziwi, że to jest w UK. Tutaj takie rzeczy na porządku dziennym :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.01.2018 19:40
Jak dla mnie to wygląda na prowokację
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.01.2018 10:24
Zwierzęta
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo