HIT INTERNETU: Niezwykłe zdjęcie z Bieszczad

Taka sytuacja zdarza się raz na milion!
HIT INTERNETU: Niezwykłe zdjęcie z Bieszczad
Fot. Facebook.com (https://www.facebook.com/marcinzagorski.photo/posts/10211367258639412)
15.01.2018

Zdjęcia zrobione w odpowiednim momencie to coś, o czym marzy zarówno fotograf-amator, jak i profesjonalista. Ostatnio taką fotografię udało się zrobić Marcinowi Zagórskiemu, który swoim aparatem uwiecznił bliskie spotkanie lisa z człowiekiem.

Do nietypowej sytuacji doszło między Baligrodem a Cisną w Bieszczadach. Lis najpierw dokładnie obwąchał stojący przy drodze samochód, a później wspiął się na tylne łapy i zajrzał do środka auta.

- Mocno zainteresował się samochodem i tym, co było wewnątrz, lecz po kilku minutach dał się wywieść w pole, po jakimś czasie całkiem stracił zainteresowanie ludźmi i zaczął polować. Pochwycił mysz i nagle przypomniał sobie, że jest zupełnie dziki i ze zdobyczą popędził w kierunku lasu – relacjonuje fotograf Marcin Zagórski, który zrobił zdjęcia lisa.

Kiedy fotografia trafiła na Facebooka, internauci zaczęli się zastanawiać, czy zwierzę nie było przypadkiem chore na wściekliznę. Autor zdjęcia zapewnił jednak, że lisek zachowywał się spokojnie i nie stanowił dla nikogo zagrożenia.
Część komentujących żartowała z kolei, że rudy zwierzak… marzył o przejażdżce żółtym golfem.

Jak podoba Wam się zdjęcie zrobione w idealnej chwili?

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 16.01.2018 10:10
Przy wejściu na połoninę Caryńską jest 3 lisy, które chętnie pozują do zdjęc. -
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.01.2018 19:06
Zdjęcie jest piękne, aczkolwiek powinno się uświadamiać ludzi o niebezpieczeństwach wynikających z kontaktów z dzikimi zwierzętami. Dzikie zwierzęta z natury nie podchodzą do ludzi a jeśli podchodzą to nie należy się do nich zbliżać ponieważ z dużym prawdopodobieństwem są zwyczjnie chore.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie