„PRAWDZIWIE BIAŁE ŚWIĘTA” Z TK MAXX

W tym roku, oprócz telewizyjnego spotu, marka przygotowała również wyjątkowy konkurs.
„PRAWDZIWIE BIAŁE ŚWIĘTA” Z TK MAXX
Fot. mat. prasowe
28.11.2017

Marka TK Maxx wystartowała ze świąteczną kampanią „Prawdziwie Białe Święta” prezentującą oryginalne pomysły na upominki i… niespodziankę! W tym roku, oprócz telewizyjnego spotu, marka przygotowała również wyjątkowy konkurs, w którym do wygrania jest weekend pełen zimowej magii i świątecznych atrakcji w luksusowej willi pod Warszawą!

Bohaterami 30 sekundowego spotu są członkowie wielopokoleniowej rodziny, która wbrew utartym schematom, świąteczny czas spędza na wspólnym relaksie w drewnianej balii. Wszyscy rozpakowują oryginalne upominki z TK Maxx, które podarował im Dziadek. Wśród prezentów znaleźć można okulary VR, stylową torebkę, zabawkowego robota czy… małego drona! Podobnie jak w zeszłorocznym spocie, w kontraście do nietypowej formy spędzania Świąt stoi wystrój mieszkania pełen klimatycznych, typowo bożonarodzeniowych dekoracji ze świątecznej oferty TK Maxx.

27 listopada wystartował również facebookowy konkurs na fanpage’u TK Maxx. Szansę na wygraną ma każdy, kto w kreatywny sposób odpowie na pytanie komu i dlaczego chciałbyś podarować wyjątkowy prezent – niesamowitą imprezę pod hasłem "Prawdziwie Białe Święta"? Każdy z 4 autorów zwycięskich komentarzy wraz z nominowaną przez siebie osobą oraz 5 towarzyszami spędzi wyjątkowy weekend pełen zimowej magii i świątecznych atrakcji w luksusowej willi pod Warszawą. Zgłoszenia do konkursu można przesyłać do 10 grudnia.

Deborah Dolce, Group Brand and Marketing Director w TK Maxx o świątecznej kampanii mówi: Naszym celem było zaprezentowanie czegoś znacznie bardziej ekscytującego niż tradycyjna reklama świąteczna. Chcieliśmy stworzyć prawdziwie magiczne doświadczenie dla naszych klientów. Takie, które z jednej strony jest zabawne, a z drugiej daje wszystkim szansę na rzeczywistą realizację naszej wizji. Wiemy, że mnóstwo osób marzy o „Prawdziwie Białych Świętach”, a my umożliwiamy realizację tego marzenia w gronie rodziny i przyjaciół. Oczywiście ten pomysł jest afirmacją naszej oferty fantastycznych prezentów do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie, poprzez wyniesienie jej na zupełnie nowy poziom.

TK Maxx to najlepsze miejsce dla poszukiwaczy fantastycznych prezentów! W sklepach sieci każdego dnia znaleźć można tysiące produktów – ubrania damskie, męskie i dziecięce a także obuwie, akcesoria i dodatki dla domu w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie! Różnorodność perełek znanych marek i projektantów sprawia, że w sklepach TK Maxx dostępne są prezenty dla każdego i na każdą kieszeń – od wyjątkowych upominków dla smakoszy, kolekcjonerów butów i torebek po perełki dla miłośników oryginalnych wnętrz i kaszmirowych dodatków.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo