Miss World 2017 została Hinduska Manushi Chhillar. PIĘKNA?

Jurorzy docenili nie tylko wygląd zewnętrzny...
Miss World 2017 została Hinduska Manushi Chhillar. PIĘKNA?
20.11.2017

18 listopada w miasteczku Sanya w Chinach odbyła się kolejna edycja konkursu Miss World. Tym razem tytuł najpiękniejszej kobiety świata otrzymała 20-letnia studentka medycyny Manushi Chhillar z Indii. Zaraz za nią uplasowała się Meksykanka Andera Meza. Z kolei Angielka Stephanie Hill była trzecia. Niestety Magdalena Bieńkowska, która reprezentowała Polskę, nie zaszła zbyt daleko. Nie dostała się nawet do finałowej dziesiątki.

Jak wiadomo w konkursie Miss World nie liczy się tylko piękno zewnętrzne. Jurorzy równie wielką uwagę zwracają na zainteresowania kandydatek oraz na to, czym się zajmują na co dzień. W przypadku Manushi Chhillar z pewnością miała znaczenie jej działalność charytatywna. Tegoroczna zwyciężczyni jest współzałożycielką fundacji „Beauty with a Purpose”. Jej cel to zbieranie pieniędzy na różne akcje humanitarne. Oprócz tego dziewczyna studiuje prestiżowy kierunek, który jest spójny z jej zaangażowaniem w sprawy społeczne. Jako lekarka również będzie pomagać innym.

20-letnia Hinduska może pochwalić się także innymi osiagnięciami. Kilka miesięcy temu zdobyła tytuł Miss Foto w konkursie Femina Miss India. To była przepustka dziewczyny do udziału w Miss World. W jej ręce powędrowała również nagroda People’s Choice Award w kategorii „Top Modelka”.

Co do Magdaleny Bieńkowskiej, która otrzymała tytuł Miss Polski dwa lata temu, nie udało jej się powtórzyć sukcesu z 2016 r. W konkursie Miss International dostała się do ścisłego finału.

Czy Manushi Chhillar zasłużyła na tytuł najpiękniejszej kobiety świata? Zobaczcie jej zdjecia!

Zobacz także: Prawdziwe życie królowych piękności: Historie byłych miss po oddaniu korony

 

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 21.11.2017 21:10
Staro wygląda, jak na 20 lat, ale to zapewne "zasługa" tapety.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.11.2017 11:58
Plastik jak zawsze. Gdzie zdjęcia bez tapety?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.11.2017 21:14
oczywiscie nie mogła wygrać biała. Przez chorą poprawność polityczną musiała brązowa
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 20.11.2017 20:34
Śliczna... Hinuski są przepiękne i najczęściej wygrywają
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.11.2017 19:25
Mieszkaniec Indii = Indus Wyznawca hinduizmu = hindus Forma "Hindus" jako mieszkaniec Indii jest poprawna, ale używając ją, w mowie nie widać różnicy między wyznawcą hinduizmu, a obywatelem kraju. A nie każdy Hindus, jest hindusem :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo