23-letni imigrant z Syrii... zgwałcił kucyka w berlińskim zoo

Pracownicy są wstrząśnięci tym aktem przemocy.
23-letni imigrant z Syrii... zgwałcił kucyka w berlińskim zoo
Fot. Unsplash
14.11.2017

Na temat muzułmanów krąży wiele opowieści, ale ludzie, którzy ich znają, twierdzą, że są one wyssane z palca i przyczyniają się do powstawania krzywdzących stereotypów. Do jednego z nich zalicza się obcowanie seksualne ze zwierzętami. Wydarzenie, które miało miejsce w Niemczech, przeczy jednak stwierdzeniu, że to tylko stereotyp.  Lokalne media naszych zachodnich sąsiadów są wstrząśnięte, gdyż mężczyzna, którego policja zidentyfikowała jako imigranta z Syrii, zaspokoił swoją seksualną potrzebę na kucyku...

Do zgwałcenia zwierzęcia doszło w ostatni piątek około godziny 15:00 w zoo w Görlitz Park w berlińskiej dzielnicy Kreuzberg. Niania, która spacerowała z dzieckiem, była świadkiem okrutnego czynu. Gdy 23-latek zorientował się, że go zobaczyła, natychmiast puścił zwierzę i uciekł do parku. Tak złapali go turyści, a następnie przekazali w ręce policji.

Dla gazety „Berliner Morgenpost” wypowiedziała się matka dziecka będącego świadkiem incydentu. „Moja opiekunka do dziecka była z moim synem w Goerlitzer Park, kiedy zobaczyli  jak mężczyzna dokonuje aktu seksualnego z kucykiem” – powiedziała kobieta. Dodała też, że niania natychmiast poinformowała pracowników o wydarzeniu. Ze względu na traumę, którą przeżyła, nie chce z nikim rozmawiać o tym, co widziała, czytamy na sputniknews.com.

Pracownicy zoo poinformowali media, że opiekunka dziecka zrobiła Syryjczykowi zdjęcie, kiedy gwałcił kucyka, a potem z tym dowodem pobiegła do personelu obiektu. Wtedy zawiadomiono policję, która z pomocą turystów ujęła sprawcę. Imigrantowi postawiono zarzut przemocy wobec zwierząt oraz zakłócanie porządku publicznego poprzez dokonywanie aktu seksualnego. Jeżeli chodzi o pierwszy zarzut, mężczyźnie grozi pozbawienie wolności do lat trzech albo grzywna, natomiast w przypadku drugiego rok pozbawienia wolności albo grzywna.

W zoo mieszkają takie zwierzęta jak kucyki, małpy, króliki, kozy, owce, kurczaki i kaczki. Pracownicy są zasmuceni incydentem, twierdzą, że to dla nich wstyd i mają nadzieję, że wydarzenie nie pozostawi na placówce złego wrażenia.

Zobacz także: LIST: „Zakochałam się w uchodźcy ze zdjęcia!”

Źródło: sputniknews.com

 

 

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 18.11.2017 22:26
JA PIE...co za dzicz
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.11.2017 01:14
Kucyk pewnie do uśpienia, zwierzęta po gwałtach zwykle mają tak zrytą psychikę.
odpowiedz
5 (Ocena: 5) 14.11.2017 22:14
a jak się ma ten kucyk?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.11.2017 15:41
Czy kogoś to dziwi? To normalne zachowanie imigrantów. 1000 batów rzemieniem i deportacja z całą rodziną do 5 pokolenia wstecz. Ale wróćmy ze sfery marzeń..dostanie pouczenie i 100 ojro na prostytutke żeby się biedny rozładował.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.11.2017 12:24
Wspaniały człowiek o złotym sercu uciekający przed wojną, poproszę więcej w imię poprawności.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo