Książe Harry nie oświadczy się Meghan Markle? Zmienił zdanie ze względu na jedną z krewnych...

Kto ma na niego taki wpływ?
Książe Harry nie oświadczy się Meghan Markle? Zmienił zdanie ze względu na jedną z krewnych...
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/princeharryofengland/)
11.11.2017

Media jakiś czas temu spekulowały, że pomiędzy Meghan Markle a księżną Kate istnieje napięcie. Podobno przyczyną była obawa ulubienicy Brytyjczyków, że przestanie być przez nich lubiana, gdy do rodziny wejdzie piękna Meghan, znana z serialu „Suits”. Chociaż nie wiadomo, czy to prawda, pomiędzy kobietami może powstać poważny spór i są zasadne podstawy do tego stwierdzenia. Książe Harry przełożył bowiem zaręczyny z Meghan ze względu na księżną Kate.

Harry jest znany ze swoich licznych podobojów miłosnych. Wszystko wskazuje jednak na to, że wreszcie odnalazł swoją drugą połówkę. Jest nią amerykańska aktorka, co – jeżeli wierzyć doniesieniom tabloidów – nie podoba się niektórym członkom rodziny królewskiej. Mimo wszystko następca brytyjskiego tronu podjął decyzję o oświadczynach. Miały one nastąpić w okresie Bożego Narodzenia. Te informacje krążą w opinii publicznej od kilku tygodni. Niestety Brytyjczycy mogą zapomnieć o niespodziance ze strony młodszego syna księcia Karola. Kolejny royal wedding nie odbędzie się szybko, a przyczyną jest żona księcia Williama. To z jej powodu Harry zmienił swoje plany. Podobno zaręczyny mogą zostać przesunięte nawet o rok, czytamy na gwiazdy.wp.pl.

Z kolei „Daily Beast” informuje, że dopóki księżna Kate nie urodzi trzeciego dziecka, nie odbędzie się przyjęcie zaręczynowe. Wszyscy muszą też poczekać, aż odpocznie po porodzie. Zważywszy na to, że poród został wyznaczony na kwiecień 2018 r., Meghan nie otrzyma pierścionka od Harry’ego wcześniej niż za pół roku. Pewnym pocieszeniem jest to, że para może zamieszkać ze sobą wsześniej. „Daily Beast” donosi także, że są czynione ku temu pewne kroki. Meghan ma zamiar przeprowadzić się do Londynu, jak tylko zakończą się zdjęcia do kolejnego sezonu serialu „Suits”.

W każdym razie możemy być pewni jednego – skoro jest mowa o zaręczynach, Harry musiał postawić się królowej Elżbiecie, która miała problem z zaakceptowaniem Meghan. Co mogło wpłynąć na zmianę jej zdania? Pojawiły się pogłoski, że w drzewie genealogicznym aktorki znajdują się przedstawiciele szanowanego brytyjskiego rodu. Wspominał o tym „Mail on Sunday”.

Z czasem na pewno zobaczymy, czy Kate i Meghan się lubią. Gdyby księżna odwróciła się od aktorki, ta byłaby w nieciekawej sytuacji. Żona księcia Karola już zdradziła, że Markle nie będzie miała z nią łatwego życia. Te doniesienia tylko potwierdzają, że życie na królewskim dworze wcale nie jest usłane różami.

Czy uważacie, że Meghan ma prawo czuć się urażona obrotem sytuacji?

Zobacz także: Kim jest kobieta, której tak bardzo nie znosi królowa Elżebieta II?

 

 

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 13.11.2017 17:51
Chce się postawić królowej? OK, to niech się zrzeknie tytułu, zrezygnuje z luksusowego życia na koszt podatników i wiedzie życie jak zwykły śmiertelnik.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.11.2017 09:18
Camilla powinna sie zamknac, bo juz zniszczyla zycie Diany a teraz chce niszczyc zycie Harryemu.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo