ISIS zdradziło cel kolejnego ataku. Zabiją popularną gwiazdę?

Propagandowe plakaty Państwa Islamskiego wyciekły do Internetu.
ISIS zdradziło cel kolejnego ataku. Zabiją popularną gwiazdę?
Źródło: Facebook
25.10.2017

Dżihadysta obserwujący stadion i Leo Messi płaczący krwią – tak wyglądają dwa propagandowe plakaty Państwa Islamskiego, które właśnie wyciekły do Sieci. Wszyscy zastanawiają się, co to może oznaczać i obawiają się najgorszego. Czy ISIS zaatakuje podczas Mistrzostw Świata w Rosji? I czy popularny piłkarz jest w niebezpieczeństwie?

Wszystko wskazuje na to, że tak. Jak podaje Daily Mail, wśród haseł rozsyłanych przez bojowników Państwa Islamskiego, pojawiały się m.in. takie: „Niedługo terror ogarnie świat”, „Kara za wasze ataki będzie wymierzona na waszej ziemi” , „niedługo ogień mudżahedinów was spali, tylko poczekajcie”.

To jednak nie wszystko. Tydzień temu dżihadyści rozsyłali zdjęcia, z których wynikało, że na ich celowniku są Władimir Putin i Donald Trump. Pogróżki wobec prezydenta Rosji wskazują więc na to, że przyszłoroczne Mistrzostwa Świata mogą stanowić dla nich okazję do kolejnych zamachów.

- Mundial rozgrywany będzie w 2018 roku w 11 różnych miastach. Taka impreza za każdym razem mobilizuje do przyjazdu setki tysięcy kibiców z całego świata. I taka duża grupa ludzi w jednym miejscu powoduje oczywiste zagrożenie zamachami – przypomina serwis nczas.com.

Czemu ISIS tym razem chce uderzyć w Rosję? Zdaniem specjalistów ma to być ich odpowiedź na porażki, jakie ISIS ponosi ostatnio w Syrii.

Zobacz także: Wyznaczono NOWY TERMIN KOŃCA ŚWIATA! Już za chwilę będzie po wszystkim...

Polecane wideo

Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 26.10.2017 12:19
Rosyjski Niedźwiedź nie da się tak łatwo zastraszyć. Tylko go ruszą, to on zmiecie ich z powierzchni ziemi bez mrugnięcia okiem.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.10.2017 15:27
teraz to strach gdziekolwiek jechać
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.10.2017 15:25
żyjemy w strasznych czasach
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie