Reebok przedstawia „dzień z życia” Ariany Grande – relacja z eventu w Hong Kongu

Dzień z Arianą Grande został podzielony na 3 części.
Reebok przedstawia „dzień z życia” Ariany Grande – relacja z eventu w Hong Kongu
28.09.2017

Reebok zaprosił kilkunastu dziennikarzy i gości specjalnych do Hong Kongu, aby mogli przeżyć jeden dzień u boku międzynarodowej gwiazdy oraz nowej ambasadorki marki – Ariany Grande. Unikalne spotkanie miało miejsce w Hong Kongu, na dzień przed wielkim koncertem finałowym kończącym 8-miesięczną trasę koncertową artystki „Dangerous Woman”.

Dzień z Arianą Grande został podzielony na 3 części. Każda z nich pozwoliła uczestnikom na poznanie innego aspektu życia utalentowanej gwiazdy, będącej inspiracją dla tysięcy fanów obecnych na jej koncertach oraz milionów obserwujących w mediach społecznościowych. Całodniowe spotkanie nawiązywało tematycznie do wartości, które połączyły Ariane Grande z marką Reebok - wiary we własne możliwości oraz dążenia do bycia najlepszą wersją siebie.
To ekscytujące móc pracować z marką, która wspiera ludzi w pozostawaniu sobą. Podobnie jak ja, Reebok docenia piękno w różnorodności oraz motywuje do ciągłego rozwijania się i stawania lepszą wersją siebie. - powiedziała Ariana.
Tego dnia, podczas pobytu w Hong Kongu chcę pokazać, co pomaga mi czuć się pewnie i dobrze z samą sobą. Są to przyjaciele, którzy mnie otaczają i wspierają, moda, poprzez, którą wyrażam moją osobowość oraz taniec - ulubiona forma aktywności fizycznej, dzięki której mogę utrzymać świetną formę i kondycję - dodała Ariana.

Dzień z życia gwiazdy rozpoczął się od porannego treningu z Harley’em Pasternakiem. Znany trener zaprezentował ćwiczenia, które pomagają pozostać w formie oraz przetrwać wymagający fizycznie czas, np. kilkumiesięczną trasę koncertową. Podczas treningu Harley Pasternak podkreślał, jak ważny jest ruch oraz dobór odpowiedniej aktywności dla osób, które na co dzień nie mają zbyt wiele czasu dla siebie i dużo podróżują.
W drugiej części dnia do Ariany Grande dołączył stylista artystki, Law Roach, aby porozmawiać z nią o stylu będącym znakiem rozpoznawczym gwiazdy oraz jej modowych eksperymentach. Podczas dyskusji zaprezentowane zostały nowe produkty Reebok - począwszy od stylowych staników sportowych po obuwie. Jesienno-zimowa kolekcja marki to odważne wzory i kolory, które pozwalają wyrazić swój styl i unikalną osobowość.


Uwielbiam pracować z Arianą! Cenię ją za to, że zawsze stara się być autentyczna i szczera w stosunku do swoich fanów. Nawet w kwestii ubioru, wybiera stylizacje, które w pełni odzwierciedlają, jaka jest naprawdę i w których czuje się wygodnie. Gdy ktoś jest pewny siebie i świadomy swojej wartości, wszystko staje się łatwiejsze, dotyczy to również poszukiwania własnego stylu. - powiedział Law Roach.


Law pozwala mi być sobą. Wybierać rzeczy, które na pozór zupełnie do siebie nie pasują, ale umiejętnie połączone tworzą wyjątkową całość, bo najważniejsze w stylu jest wyrażanie siebie - dodała Ariana.
W kolejnym spotkaniu udział wziął choreograf i przyjaciel Ariany Grande, Brian Nicholson. W intymnej, szczerej rozmowie artystka i tancerz opowiedzieli o tym, jak ważne jest wzajemne wspieranie się i motywowanie do działania.

Jesteśmy z Brianem bardzo blisko, wspieramy się nawzajem i inspirujemy zarówno w wymiarze osobistym, jak i artystycznym. To bardzo ważne, aby mieć wokół siebie ludzi, od których możemy się uczyć, którzy sprawiają, że stajemy się coraz lepsi - powiedziała Ariana.

W dzisiejszych czasach potrzebujemy ludzi, którzy pomogą nam żyć ze sobą w zgodzie i szacunku, akceptować siebie i innych. Razem z marką Reebok wierzymy, że jedną z takich osób jest Ariana. - dodał Brian.

Na zakończenie uczestnicy wydarzenia mogli obserwować gwiazdę w czasie treningu tanecznego z choreografem Brianem Nicholsonem oraz jego bratem, Scottem. Energetyczne zajęcia pokazały, ile wysiłku i pracy trzeba włożyć w przygotowania do trwającej kilka miesięcy trasy koncertowej. Trójka wspólnie wykonała układ do piosenki „Be Alright”, która niesie pozytywne przesłanie, wpisujące się w globalną wizję marki Reebok.
Taniec to nie tylko jedna z moich ulubionych form ruchu, ale również najlepszy sposób na wyrażanie siebie. Czułam się świetnie dzieląc się tym doświadczeniem z innymi i zachęcając ich do wspólnej zabawy - powiedziała Ariana Grande.

Kolekcja kobieca jesień/zima marki Reebok prezentowana przez Arianę Grande w kampanii oraz w mediach społecznościowych artystki jest dostępna na reebok.com.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie