Bloger nagrał swoją śmierć. Chciał pochwalić się wężem, a ten go ukąsił…

Do ostatniej chwili relacjonował, jak drętwieją mu mięśnie…
Bloger nagrał swoją śmierć. Chciał pochwalić się wężem, a ten go ukąsił…
Fot. Prt screen o2.pl
27.09.2017

Chyba trudno wyobrazić sobie bardziej medialną śmierć niż ta, o której od kilku dni piszą wszyscy. Niejaki Arsłan Walew transmitował bowiem ostatnie chwile swojego życia… na Instagramie. 31-letni bloger zaplanował transmisję na żywo, w której chciał pochwalić się swoim ulubionym jadowitym wężem – czarną mambą. W czasie nagrania zwierzę go jednak niespodziewanie ukąsiło. Był to początek tragedii, którą obserwatorzy mogli oglądać w czasie rzeczywistym.

Co zadziwiające w tej całej historii, 31-latek początkowo w ogóle nie przejął się ukąszeniem. Zaprezentował ranę widzom, ale nie prosił o pomoc, sam także jej nie szukał. Stopniowo zaczęły mu drętwieć mięśnie, a mowa stała się coraz bardziej niewyraźna. Zanim zmarł, powiedział tylko, że na swoim telefonie zostawił wiadomość dla żony. Jeden z obserwatorów zadzwonił w końcu po karetkę, ale dla Arsłana było już za późno. Nie żył.

Spokojne zachowanie mężczyzny przed kamerą wywołało falę przypuszczeń, że nie był to zwykły wypadek, a… samobójstwo. Za tą hipotezą przemawia także fakt, że Walew miał ogromne, bo aż 20-letnie doświadczenie w zajmowaniu się wężami. Wcześniej pracował także w zoo. Być może więc celowo sprowokował swojego „pupila” i dał mu się ukąsić.

Jaki mógł mieć powód do tego, by targnąć się na własne życie? Podobno nie układało mu się z żoną. Swego czasu oskarżał ją o zdrady, a nawet pobił, za co przepraszał potem publicznie. Być może wiec małżeńskie problemy sprowokowały go do tego, by popełnić samobójstwo.

Zobacz także: Zmarła najgrubsza kobieta świata. Ważyła aż... (Absolutny rekord)

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 27.09.2017 13:17
skoro doskonale wiedział, co mu grozi i nie zadzwonil natychmiast po pomoc lub o nia natychmiast nie poprosil, to na bank bylo samobojstwo
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo