Wszyscy dziś mówią o tym, jak Gowin skomentował nowy odcinek „Ucha Prezesa”!

Wydało się. Politycy oglądają popularny serial satyryczny.
Wszyscy dziś mówią o tym, jak Gowin skomentował nowy odcinek „Ucha Prezesa”!
Fot. YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=c-WAtpPHK_I & https://twitter.com/Jaroslaw_Gowin)
15.09.2017

Pierwsze odcinki „Ucha Prezesa” wywołały niemałe zamieszanie w Polsce. Nasi rodacy podzielili się na dwa obozy. Jedni z przyjemnością oglądali na YouTube satyryczny serial, który w mistrzowski sposób wyśmiewał aktualne wydarzenia polityczne, inni oburzali się, że jawna kpina z partii rządzącej jest nie na miejscu. Jeden z odcinków satyry skomentował nawet sam Jarosław Kaczyński, ale przyniosło to spodziewany skutek: twórcy serialu i tę wypowiedź wzięli bowiem na tapetę, żartując z niej w kolejnym epizodzie „Ucha”.

Fanów przybywało z każdym tygodniem, więc decyzja twórców była prosta. Postanowili wyprodukować drugi sezon. Pierwszy odcinek miał swoją premierę na YouTube wczoraj. W nowej serii prezydent nie jest już nazywany „Adrianem”, a „Andrzejem”. Akcja toczy się także częściowo poza słynnym pokojem prezesa. Pojawili się również nowi aktorzy. W postać Jarosława Gowina wcielił się utalentowany Andrzej Seweryn. Jego znakomita gra aktorska nie uszła uwadze polityka, którego parodiował. Gowin skomentował ją bowiem na Twitterze, a nawet przygotował prezent dla aktora.

ucho prezesa

Fot. YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=c-WAtpPHK_I)

Na profilu Jarosława Gowina pojawiło się wczoraj zdjęcie wina z dołączoną kartką: „Z wyrazami osobistego szacunku i podziwu dla Pańskiego kunsztu”. Wpis adresowany do Andrzeja Seweryna nie pozostał bez echa. Zareagowali na niego natychmiast twórcy serialu ze swojego oficjalnego konta: „George Clooney już miał bilet do Warszawy, ale Pan Andrzej Seweryn na szczęście zgodził się na udział w serialu” – odpisali żartobliwie.

Gowin dodał wówczas, by nie przemęczali zbytnio pana Seweryna. „Pan Andrzej prosił o to samo, ale się nie cieszył” – odrzekli twórcy, nawiązując do momentu przegłosowania ustawy o Sądach Najwyższych. Wszyscy pamiętamy przecież, że tego dnia na sali sejmowej panowała wśród polityków ogromna radość, wyrażona głośnymi oklaskami i wstaniem z miejsc. Euforii nie okazywał jedynie Jarosław Gowin, który z posępnym wyrazem twarzy siedział na krześle.
Wszyscy, którzy sądzili, że polityk nie skomentuje uszczypliwego postu twórców serialu, byli jednak w błędzie. Minister napisał: „Ja za to klaszczę. I to na stojąco”.

A Wam jak podoba się druga seria? Oglądacie „Ucho Prezesa”?

Polecamy także: Jak Magda Żuk zachowywała się w Egipcie? „Zaczepiała wszystkich. Ciągle płakała, mówiła, że chłopak powinien być z nią”

 

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 15.09.2017 14:01
świetny aktor i serial
odpowiedz

Polecane dla Ciebie