„Jeden po drugim mnie gwałcił. Traciłam przytomność, więc cucili mnie w wodzie”. Czy istnieje sprawiedliwa kara za to, co spotkało Polkę w Rimini?

Oto prawdziwe szczegóły tragedii, która się wydarzyła.
„Jeden po drugim mnie gwałcił. Traciłam przytomność, więc cucili mnie w wodzie”. Czy istnieje sprawiedliwa kara za to, co spotkało Polkę w Rimini?
Fot. iStock
09.09.2017

Nadal nie przebrzmiało echo wydarzeń w Rimini, gdzie napadnięto parę Polaków oraz transseksualistkę z Peru. Polka i Peruwianka zostały brutalnie zgwałcone przez czterech mężczyzn, natomiast mężczyznę pobito.

W poprzednim tygodniu we włoskim dzienniku „La Repubblica” ukazały się zeznania Polki. Kobieta miała rzekomo mówić, że dobrze wspomina Rimini, chętnie tam wróci i nie chce się mścić. „La Repubblica” opublikowała także krytyczny komentarz dotyczący wiceministra sprawiedliwości Patryka Jakiego. Dziś wiemy, że to nie była prawda. Internauci od razu zorientowali się, że coś jest nie tak, bo która ofiara gwałtu miałaby ochotę wracać do miejsca, w którym została tak bardzo skrzywdzona? Udało się jednak dotrzeć do prawdziwej relacji. Opublikował je inny włoski dziennik - „Corriere della Sera”. Jego pracownicy powołują się na zeznania Polki złożone włoskim śledczym. Obecny był przy tym polski tłumacz.

Zobacz także: Para zaatakowana w Rimini do tej pory nie udzieliła ŻADNEGO wywiadu? Włoska gazeta... zmyśliła słowa ofiar!

gwałt w Rimini

Fot. iStock

Kobieta siedziała ze swoim mężem na plaży. Pili piwo bezalkoholowe i palili papierosy. Nagle podszedł do nich mężczyzna. Zapytał po angielsku, skąd przyjechali. Gdy odpowiedzieli, że z Polski, nagle zażądał telefonów oraz portfeli. Para zorientowała się, że chodzi o napaść i chciała uciekać. Wtedy padł pierwszy cios od napastnika. Polak upadł, a zaraz potem pojawiło się trzech kolejnych mężczyzn. Popchnęli kobietę na piasek i bili ją po całym ciele. Potem chwycili ją za nogi, a jeden z mężczyzn zgwałcił ją. Po nim byli następni – zmieniali się. Torturowana kobieta straciła przytomność, a wtedy imigranci ocucili ją w wodzie. Kiedy oprzytomniała, znowu zaczęli ją gwałcić. Po wszystkim uciekli. To jednak nie był koniec ich występków. Ofiarą napaści padła również transseksualna prostytutka z Peru. Ona również została pobita i zgwałcona. Jeden z mężczyzn nawoływał pozostałych, aby pocięli jej twarz.

Sprawcami okazali się dwaj nieletni Marokańczycy w wieku 15 i 16 lat. Dwóch pozostałych członków gangu to Nigeryjczyk oraz Kongijczyk. Najstarszy z gwałcicieli ma 20 lat i – według doniesień z mediów – nie okazuje żadnej skruchy. Portal wp.pl dotarł do informacji na temat jego rodziny, której członkowie są imigrantami we Włoszech. Zarówno ojciec, jak i matka Kongijczyka byli karani. Ojciec gwałciciela – Guerlina B. został nawet deportowany, ale wrócił, natomiast matka była oskarzona o grożenie innym nożem. 

Guerlin B. został ujęty na dworcu kolejowym w Rimini. Nieletni zgłosili się sami. Obecnie cała czwórka jest pod nadzorem policyjnym.

gwałt w Rimini

Fot. iStock

Internauci bardzo zainteresowali się tą sprawą i szybko odnaleźli na Facebooku konto najstarszego mężczyzny. To on wzbudza największe emocje. Konto było wielokrotnie udostępniane i posypały się komentarze. Jedna z Włoszek napisała nawet, że gdyby coś takiego przytrafiło się jej córce, połamałaby mężczyźnie nogi. Portal wp. pl. podaje również komentarz mężczyzny z Mediolanu, który napisał, że ma nadzieję, iż Guerlin jest gotowy na piekło i rozdzieranie duszy.

Wszyscy czterej sprawcy byli mieszkańcami 15 tys. miasteczka Vallefoglia. Czekali na rozpatrzenie wniosków o udzielenie azylu.

Myślicie, że dostaną zasłużoną karę?

Zobacz także: Ostatnie VIDEO z Magdaleną Żuk. Wrzuciła je do Sieci jej siostra!

Źródło: http://www.newsweek.pl

 

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
PodpisHeh (Ocena: 5) 16.09.2017 22:10
No a gdzie te zeznania i szczegóły? Clickbajtowy tytuł dla przyciągnięcia podjaranych zboli :-)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.09.2017 07:35
Jeb.ac brudasów!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.09.2017 11:14
jebane dzikusy
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo