Mąż kobiety zgwałconej w Rimini zdradza szczegóły ataku: To były DZIKIE BESTIE

Trop prowadzi do środowiska handlarzy narkotyków.
Mąż kobiety zgwałconej w Rimini zdradza szczegóły ataku: To były DZIKIE BESTIE
Fot. Unsplash
28.08.2017

Od kilku dni polskie i włoskie społeczeństwo żyją sprawą brutalnego ataku, którego dokonano na małżeństwie naszych rodaków wypoczywających w Rimini. Ich wakacje zamieniły się w koszmar. Para odłączyła się od grupy i wybrała na spacer. Na plaży została napadnięta przez czterech mężczyzn. Kobieta była gwałcona przez kilka godzin, natomiast jej męża pobito do nieprzytomności. Jak podaje włoska agencja ANSA, powołując się przy tym na śledczych, wszystko wskazuje na to, że sprawcami byli nielegalni imigranci z Afryki. Portal wolnosc24.pl informuje, że chodzi dokładnie o Maghreb (region północno-wschodniej Afryki, w skład którego wchodzi Maroko, Algieria, Turcja, Sahara Zachodnia, Libia oraz Mauretania – red.) Ustalono, że oprawcy mają poniżej 30 lat i mogą być zamieszani w handel narkotykami.

Mężczyzna zdał pierwszą relację z tragicznego wydarzenia włoskim dziennikarzom, którzy odwiedzili go w szpitalu. Napastników określił jako „dzikie bestie”. Na początku zaczepili parę i zaczęli coś do niej mówić łamanym angielskim. „Starałem się zrozumieć, o co im chodzi. Kiedy pojąłem o co im chodzi, było już za późno. Dostałem butelką w twarz. Było ich czterech i byli jak bestie. Bili mnie po głowie tak długo, aż straciłem przytomność” - podaje relację ofiary portal wmeritum.pl. „Teraz chcemy po prostu wrócić do Polski i jak najszybciej zostawić za nami ten koszmar, choć będzie trudne zapomnieć to co się nam stało – czytamy na tvn24.pl. Portal przytacza także wypowiedź burmistrza. „Dla trzech ofiar tej straszliwej nocy grozy z piątku na sobotę Rimini domaga się sprawiedliwości. To znaczy, że gdy sprawcy zostaną zidentyfikowani, aresztowani i staną przed sądem. Muszą zostać skazani na najwyższą karę przewidzianą przez obowiązujące przepisy. Bez żadnej taryfy ulgowej. Jesteśmy wszyscy wstrząśnięci. Rimini jest wstrząśnięte tą nagłą, niebywałą, bestialską i okrutną przemocą”.

Poszukiwania oprawców trwają. Włoska agencja podała, że śledczy dysponują odciskami palców nielegalnych imigrantów oraz nagraniami z kamer. Trop prowadzi do środowiska handlarzy narkotyków.

Zobacz także: Najseksowniejsi UCHODŹCY: Czy przystojni muzułmanie zmiękczą Twoje serce?

Źródło: http://www.tvn24.pl,http://wmeritum.pl,

http://wolnosc24.pl

 

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 28.08.2017 18:27
ciekawe, bo włoskie media brdzo stanowczo podają że nie wiadomo kto się tego dopuścił co znaczy również że nic nie wiadomo o "afrykańskich nielegalnych imigrantach" kur.na ten portal sieje taką gównoburze że aż przykro mi za smutne życie redaktorów
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.08.2017 16:38
Dzikie bestie to mało powiedziane...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.08.2017 14:08
bardzo im współczuję. Nie wiem, co się dzieje z tym światem...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo