Trump wylądował w Polsce i skomentował to w Internecie. Co o nas napisał?!

Polacy są zawiedzeni.
Trump wylądował w Polsce i skomentował to w Internecie. Co o nas napisał?!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/tvn24.pl/)
06.07.2017

O wizycie Donalda Trumpa i jego żony w naszym kraju mówiło się już od jakiegoś czasu. Wczoraj o 22:00 prezydent USA wreszcie wylądował w Warszawie, a około 1:00 w nocy zamieścił pierwszy wpis na Twitterze.

- Rozczarowanie - to uczucie może towarzyszyć Polakom, którzy czekali na przylot Trumpa. Część z nich śledziła jego przybycie za pośrednictwem mediów, wielu postanowiło jednak wyjść z domu i powitać prezydenta USA osobiście. Czekali na niego na trasie przejazdu – informuje wp.pl.

Trump nie skomentował jednak tego faktu w Internecie. Nie napisał także nic na temat Polski. W swoim poście pogratulował Secret Service 152 rocznicy, a agencja w odpowiedzi pochwaliła się kartką urodzinową od prezydenta.

Wizytę w naszym kraju skomentowała za to jego córka, Ivanka: "Jestem podekscytowana wczorajszym przylotem do Polski. Z niecierpliwością czekam na ten dzień, ponieważ pierwszy raz jestem w Warszawie".

Jak myślicie, doczekamy się jeszcze dzisiaj jakiejś opinii Trumpa o Polsce?

Na kolejnej podstronie znajdziecie filmik z przylotu prezydenta na Okęcie.

Fot. https://twitter.com/realDonaldTrump

 

Post udostępniony przez TVN24 (@tvn24.pl)

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 07.07.2017 00:06
Serio ?? Co mnie to gówno obchodzi..
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.07.2017 12:16
Wy tam wszyscy uposledzeni w tej redakcji jestescie? Cala wizyta dopiero sie rozpoczela,a Wy pytacie czy jeszcze zwroci sie do narodu. No istni de;bi;le :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo