Ciężarna nastolatka ZASTRZELIŁA swojego chłopaka! Nagrywali filmik na YouTube... „Chcę mieć więcej widzów, chcę sławy”

Ryzykowny filmik miał być ich przepustką do sławy. Doszło do najgorszego...
Ciężarna nastolatka ZASTRZELIŁA swojego chłopaka! Nagrywali filmik na YouTube... „Chcę mieć więcej widzów, chcę sławy”
źródło: YouTube / La MonaLisa
29.06.2017

Obserwując aktywność młodych ludzi w Internecie można odnieść wrażenie, że dla popularności są w stanie zrobić niemal wszystko. W walce o uznanie i „lajki” przekraczają kolejne granice. Tym razem skończyło się to wyjątkowo tragicznie, bo zginął niewinny człowiek. Niektórzy twierdzą, że sam jest sobie winien, ale to nie moment na tego typu uwagi.

Monalisa Perez i jej chłopak Pedro Ruiz od marca br. prowadzili w serwisie YouTube wspólny kanał, który miał pokazywać „prawdziwe życie pary nastolatków, którzy mają zostać rodzicami”. Młodzi Amerykanie spodziewali się swojego drugiego dziecka. Dziś już wiadomo, że maluch przyjdzie na świat jako półsierota. Prawdopodobnie za kratkami.

W czasie nagrywania ostatniego filmu doszło do tragedii, choć trudno nazwać to nieszczęśliwym wypadkiem

Zobacz również: Kto jest zamieszany w śmierć Magdaleny Żuk?

 

Monalisa Perez i Pedro Ruiz

źródło: YouTube / La MonaLisa

Wszystko wskazuje na to, że pomysłodawcą był Pedro. Chłopak namówił swoją dziewczynę na niebezpieczny eksperyment, dzięki któremu ich kanał miał stać się bardziej popularny. Chwilę przed rozpoczęciem nagrań Monalisa napisała na swoim Twitterze: „Ja i Pedro mamy zamiar nagrać prawdopodobnie najbardziej niebezpieczny film w historii. To jego pomysł, a nie mój”.

Chłopak trzymał przed sobą książkę i namówił swoją dziewczynę, aby do niej strzeliła. Wcześniej pokazał jej inny egzemplarz, który zatrzymał pocisk. Wierzył, że tym razem będzie podobnie. 19-latka nie chciała tego zrobić, ale ostatecznie została do tego zmuszona. Pociągnęła za spust, a kula, zamiast utknąć w książce - przebiła klatkę piersiową jej wybranka.

Młody mężczyzna zmarł na miejscu w wyniku jednej rany postrzałowej.

Zobacz również: 24-latka potargała, spaliła i oddała mocz na Koran. „Dopadnę was!” - grozi muzułmanom (ZOBACZ FILM)

 

Monalisa Perez i Pedro Ruiz

źródło: YouTube / La MonaLisa

Monalisa usłyszała zarzut zabójstwa drugiego stopnia, czyli bez premedytacji. Za ten czyn ciężarnej nastolatce grozi 10 lat więzienia. To dziewczyna zgłosiła na numer alarmowy fatalny w skutkach wypadek. 22-latkowi nie można było jednak pomóc, bo rana postrzałowa okazała się śmiertelna.

Ciotka zabitego mężczyzny przyznaje, że był to jego pomysł. Przed śmiercią miał jej powiedzieć, że robi to, bo „chce więcej widzów, chce stać się sławny”. Dodaje również, że nastolatkowie naprawdę się kochali.

Czy młoda mama zasługuje na najwyższy wymiar kary?

Zobacz również: Proces Pistoriusa: Upadek legendy

Monalisa Perez i Pedro Ruiz

źródło: YouTube / La MonaLisa

Pedro Ruiz zmarł w wieku zaledwie 25 lat

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 13.08.2017 19:57
selekcja naturalna...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.06.2017 23:45
To w końcu ile miał lat, 22 czy 25 ? Skoro on ją do tego namówił to dlaczego ona ma iść za to siedzieć na 10 lat ?! Ona nie chciała tego zrobić mimo to on nalegał, poza tym to był nieszczęśliwy wypadek, przecież nie chciała go zabić, jprd....
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo