PRZEŁOM W SPRAWIE MAGDY ŻUK. Doszło do zatrzymania jednej osoby!

Czy wreszcie dowiemy się prawdy?
PRZEŁOM W SPRAWIE MAGDY ŻUK. Doszło do zatrzymania jednej osoby!
Fot. https://www.facebook.com/profile.php?id=100008387260260
28.06.2017

Magdalena Żuk jest osobą znaną w całej Polsce. Niestety wszystko za sprawą tragicznej śmierci, do której doszło w kwietniu w Egipcie. W Internecie krąży mnóstwo spekulacji, jak zmarła piękna bogatynianka. Wiemy już, że bezpośrednią przyczyną było uduszenie. Wciąż czekamy na wyniki badań toksykologicznych, histopatologicznych oraz biologicznych przeprowadzonych w Polsce. Nie mamy natomiast informacji na temat sekcji, która odbyła się w Egipcie. Sprawa wyraźnie przycichła.

Po przeprowadzeniu śledztwa przez ekipę Krzysztofa Rutkowskiego dowiedzieliśmy się, że obstaje on przy wersji skoku z okna i problemów natury psychologicznej. Detektyw bez licencji wcześniej miał zupełnie inne zdanie, ale zmienił je i szybko wycofał się z akcji. Sprawą zainteresowało się także biuro detektywistyczne „Lampart”, które dotarło do pewnych interesujących źródeł i 16 maja przekazało materiał dowodowy prokuraturze. Okazało się, że istnieje powiązanie pomiędzy śmiercią Magdy a śmiercią Karoliny Kaczorowskiej – modelki, której ciało znaleziono w hotelu w Karpaczu. Z braku dowodów na zabójstwo umorzono śledztwo, ale wszystko wskazuje na to, że zostanie wznowione. Magda i Karolina miały wspólnych znajomych i obracały się w podobnym środowisku – ustaliło biuro detektywistyczne. Kaczorowska była także odurzana narkotykami i szantażowana. Co ciekawe biuro „Lampart” ustaliło, że osoby z tego środowiska są powiązane z różnymi organizacjami, zamieszanymi w handel kobietami.

Wszystko wskazuje na to, że wreszcie nastąpił przełom. Jedna z 72 osób podejrzanych o udział w śmierci Magdaleny Żuk została zatrzymana na lotnisku. Informację zdradził przedstawiciel biura detektywistycznego w rozmowie z portalem Wirtualna Polska.

Zobacz także: Ostatnie VIDEO z Magdaleną Żuk. Wrzuciła je do Sieci jej siostra!

Magdalena Żuk śmierć

Fot. https://www.facebook.com/profile.php?id=100008387260260

- Jedyna informacja jaką mogę w tej chwili przekazać jest taka, że zatrzymania dokonano na jednym z lotnisk. Nie jesteśmy organem kompetentnym do udzielania szerszych informacji mogących potencjalnie zaszkodzić prowadzonym postępowaniom - takim organem są organy i instytucje państwowe i tylko te mogą takich informacji udzielić lub nie – czytamy.

Pracownicy biura utrzymują, że śmierć Karoliny Kaczorowskiej nie była wynikiem samobójczego aktu, ale udziału innych osób. Podobnie jak śmierć Magdaleny Żuk.

- Lista osób od dnia złożenia pierwszego zawiadomienia z naszej strony 16 maja była stale aktualizowana i uzupełniania o nowe nazwiska, których ustalenie przyniosły nam kolejne działania i rozmowy z nowymi świadkami. Osoba zatrzymana znajdowała się na niej i mamy nadzieję na kolejne zdecydowane kroki. Uważamy za zasadne wznowienie postępowania karnego w trybie art. 148, czyli o zabójstwo – mówi jeden z detektywów.

W tym kontekście zastanawiająca jest postawa rodziny Magdy, która odmówiła jakiejkolwiek współpracy, pomimo zagwarantowania ochrony.

- Wielokrotne próby nawiązania kontaktu z rodziną Magdaleny Ż., które po poinformowaniu o materiałach, jakie posiadamy i które chcemy skonsultować - gdzie zaprosiliśmy do naszego biura centralnego całą rodzinę w towarzystwie uzbrojonej ochrony i pełnej eskorty w obie strony do ich całkowitej dyspozycji - kończyły się odmowami współpracy – informuje „Lampart”.

Internauci wysuwają wnioski, że być może rodzina jest zastraszana. Oto niektóre komentarze. Została zachowana oryginalna pisownia. 

Magdalena Żuk śmierć

Fot. https://www.facebook.com/profile.php?id=100008387260260

- Czyli rodzina jest zastraszana, dlatego tak bronili markusa...

- Ciekawe że internauci pierwsi wpadli na powiązanie tych dwóch zbrodni, może zamiast policjantów pokazywać w mediach miejsce zbrodnii,dowody i przedstawiać inne dokumenty będące w posiadaniu policji a ta byłaby zbędna, możnaby ukrócić etaty, albo dawać sowite premie za wykrycie sprawców zbrodni(ale tylko tych prawdziwych, nie zfingowanych)a śledźctwa ruszyłyby z kopyta i nikt nie pomyślałby że piękna,bogata dziewczyna najpierw wyprawiła huczne 30 urodziny a potem się powiesiła

- Wreszcie prawdziwi, uczciwi i bardzo skuteczni detektywi a nie ten celebryta Rutkowski, wykorzystujący każdą okazję do własnego lansu. Ogromny szacunek dla biura Lampart

- Sprawa zdecydowanie przerasta prokurature w Jeleniej, jak rowniez przerasta ABW. Nagle pojawil sie w tej grze Jocker, agencja Lampart, nie daje sie ani przekupic ani zastraszyc. Zwrobilo sie goraco. Ze sprawa Karoliny poszlo za latwo, a Magde nikt mial nie kojarzyc, i nagle cos sie zacielo. W misternej sieci powstala panika. Tuzy wiadomo siedza juz za granica i sie smieja, ale lapiac plotki i do nich kiedys bedzie mozna dotrzec.

- Zacznijmy od początku, jaka dziewczyna sama leci do arabskiego kraju? 

- Słychać w rozmowie "ja stąd już nie wrócę". Coś tu nie tak, czyżby -wiedziała z grubsza-po co jedzie i to ją przerosło?

 - Facet nagrywa rozmowę ze swoja dziewczyną, w jakim celu, czy to jest normalne zachowanie? Ten gostek za tym stoi.

Prokuratura nie potwierdziła doniesień o zatrzymaniu.

Zobacz także: Jakie groźby dostają koledzy Magdaleny Żuk? „Niesamowita fala hejtu! Ludzie grożą, że poukręcają nam głowy!”

 Źródło: https://wiadomosci.wp.pl/zaskakujacy-zwrot-ws-magdy-zuk-jest-pierwszy-zatrzymany-6138080243255425a

http://www.pudelek.pl/artykul/112846/jest_przelom_w_sledztwie_w_sprawie_magdaleny_zuk_zatrzymano_pierwszego_podejrzanego/

https://www.facebook.com/profile.php?id=100008387260260

 

 

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 29.06.2017 10:39
Przestańcie już pisać o tych prostytutkach, które same się zgłosiły,są na to maile, że szukały w Grecji i Turcji roboty jako prostytutki.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.06.2017 15:03
Pewnie i tak nie dowiemy sie prawdy
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo